Войтюк похизувався фото у вишиванці

23 Червня 2015
Волинянин Аркадій Войтюк, відомий український співак та квнщик, поділився новим фото у вишиванці.

У публікації на своєму Твіттері співак подякував за світлину проекту "Гордість За".


ДОВІДКА

Проект "Гордість За".

Відомі громадські діячі, вітчизняні співаки та спортсмени об’єдналися заради благодійності у черговому мистецькому фотопроекті Костянтина Ревуцького «Гордість За…». Кожен учасник, кожне полотно — це унікальна сторінка гордості України, саме на цьому і базується ідея фото-проекту «Гордість за…». Герої, що досягли у своїй сфері певних висот, беручи участь у проекті, проявляють патріотичну громадянську позицію та закликають до єднання українського народу та світової спільноти заради миру та майбутнього.

Зі світлин будуть створені широкоформатні полотна з автографами учасників, які будуть представлені для громадськості на презентації проекту виставці — аукціоні у Києві та по всій Україні.

Оргкомітет реалізовуватиме на благодійній виставці-аукціоні світлини, дизайнерський одяг з фотозйомок та футболки з атрибутикою із автографами учасників.

«Гордість За…» — це не перший та не останній проект команди. Позаду залишилися гучні проекти «Єдина країна» та «З любов’ю до України» автором яких є Костянтин Ревуцький, а попереду ще багато ідей для реалізації. Оргкомітет запрошує до співпраці відомих українців, медіа-партнерів та не байдужих людей.Учасники проекту: Влада Литовченко, Ольга Сумська,Василь Вірастюк,Тоня Матвієнко, Арсен Мірзоян, Віталій Борисюк, Дядя Жора, Василь Ломаченко, В’ячеслав Узєлков, Костянтин Євтушенко, Катерина Бужинська, Наталія Добринська, ЯрмаК, «БИГУДИ ШОУ», Аня Арфєєва, Денис Мусаєв, Арсен Кравчук, Саня Димов, Олександр Гвоздик, Ольга Стороженко, Валентин Столярчук, Олександр Усик та інші.
0

Читати ще

Коментарі

Ю3ер

Усі такими патріотами

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter