Волинянка розповіла, як корови й молоко допомогли сподобатись «Холостяку»

30 Червня 2016
Іванка Клевчук – учасниця «Холостяк-6» на СТБ. Дівчина з Волині пробула в проекті тривалий час, навіть увійшла в десятку дівчат, які найбільше сподобались Іраклі. Вона позиціонувала себе простою сільською дівчиною, хоча із образів на екранів не завжди це було помітно. Ексклюзивно поспілкувався із відомою волинянкою журнал «D’luxe».

Піти на проект дівчину підштовхнули родичі, хоча й сама мала таку мрію ще з дитинства й першого сезону «Холостяка». «Я з родичами дивилась попередні сезони «Холостяка» на СТБ. Якось вони кажуть, щоб я теж пішла на проект, мовляв, чим ти гірша від тих дівчат. Ну, я й подумала: а чом би й ні? – і пройшла. До того ж ще з дитинства хотіла. Коли дивилася перший сезон, то казала мамі, що піду на проект. Сама собі напророкувала», – каже Іванна.Спочатку їй було важко призвичаїтися до камер і поводитись природно, в дечому це завадило розкритися. «На першій вечірці всюди стояли камери і від цього було не по собі. Весь час думала, щоб чогось зайвого не сказати, бо розуміла, що це дивиться вся Україна. Тому не могла повністю розкритися. Але потім звикла і на камери уваги не звертала. Звичайно, деякі дівчата вели себе на зйомці зовсім не так, як поза кадром. Наприклад, Анетті: між дівчатами вона була прямо «сірою мишкою», а от перед Іраклі повністю розкривалася. Я тоді і не подумала б, що вона зайде так далеко і в них буде своя історія», – ділиться секретами учасниця.

На перше побачення Іванна прийшла з глечиком молока й пригостила зіркового кавалера. «Глечиком молока я показала себе. Адже я народилася в селі, там мої батьки. Тож подумала: а чому б і не показати себе так: сама надоїла молока, принесла на перше знайомство. Тим більше, що Іраклі любить молочні продукти. Та й за допомогою тих корів, молока мене й запам’ятали. Не кожна ризикнула так прийти», – розповідає дівчина.
Однією з перепон на шоу Іванка називає мову. Дуже вже важко було розкритися по-справжньому російською, адже української Іраклі не розуміє. З деякими з учасниць спілкується й досі. «Дуже здружилася з Катею Абдаловою. Постійно спілкуємося, їздимо в гості одна до одної, плануємо разом відпочивати поїхати. А з Іраклі не спілкуюся – як вивчить українську, то може й буду», – категорично каже дівчина.Після шоу волинянка зайнялася бізнесом та знайшла кохану людину. «Зараз мене запрошують на зйомки програми «Все буде добре» на СТБ. А взагалі я бізнесом зайнялася: є співвласницею спорткомплексу в Дублянах, де зараз проживаю. Хоча він тільки будується, але я вже знаю, що й сама його відвідуватиму. В тих же Дублянах навчаюся в аграрному університеті. Знайшла свою кохану людину», – зізнається Іванка.

Цікаво, що коханий дівчини й гадки не мав, що вона шукала кохання на телебаченні. «Мій коханий не дивився цієї передачі. Ми просто зустрілися, були в одній компанії і почали спілкуватися. Потім він мене якось підвіз додому, ми розговорилися і все – через три дні разом святкували Великдень. Я йому сказала, що брала участь в шоу, та він не знав, що то таке, бо не дивився. А от його мама бачила. Але не було ніякого негативного ставлення, адже проект був до нашого знайомства», – каже вже не холостячка Іванна.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter