Волинський священик розповів, що варто робити у п’ятницю, 13-го

13 Липня 2018

Існує чимало забобон, прикмет і страхів, пов’язаних із місяцями, коли 13 число випадає у п’ятницю. Екстрасенси і маги вважають цей час відкриттям особливих порталів, а особливо чутливі до магії люди намагаються не починати нових справ та не давати у борг.

Волинський протоієрей, капелан Віктор Михалевич пояснив, що означає цей день з позиції церкви та порадив, як прожити його без страхів. Тематичним дописом він поділився на своїй сторінці у Фейсбуці.

«П'ЯТНИЦЯ 13. Чим «особливий» цей день? ЗМІ, Інтернет та ін. інформують і інформують щодо «чорного», «нещасного», «проклятого» дня... Що про це каже Церква Христова? П'ятниця, 13-го – це день, якому передує четвер 12-го і після якого буде субота 14-го... Не більше, не менше! Цього місяця припало попразництво свята первоверховних апостолів Петра і Павла, який називається «Собор 12 апостолів». Це справді особливість, але чи згадає хтось про це у новинах?


Загалом кожна П'ЯТНИЦЯ (грец. «параскева»), незалежно від числа, у Православ'ї є СТРАСНИМ (страждальним) днем, бо у цей день у муках за гріхи всіх людей на хресті помер наш Спаситель Ісус Христос. Тому цей день упродовж року є днем посту... Як правильно (по-християнськи) прожити п'ятницю? Розпочати ранковою молитвою, далі робити все «на славу Божу» й закінчити вечірніми молитвами... Головне: менше «окормлятися» різними мирськими дурницями...», – йдеться у дописі.


4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter