Волинянка поділилася гарячими фото зі зйомок проекту «Модель XL»

02 Серпня 2018

Плюс-сайз модель з Нововолинська Ірина Демчук, яка стала відомою завдяки «Модель XL», поділилася спогадами про телевізійний проект.

Також, дівчина показала світлини, які встигала робити у гримерках шоу, на знімальних майданчиках і подіумах.

«Рівно рік тому я пройшла в десятку проекту Model XL. Тоді я була справді дуже щасливою. Хоча б тому, що пробилась якась стіна реалій. Просто є в моєму житті речі, котрі я єством відчуваю, що будуть - а є, що ні. Хоча знаєте, цілком усе моє життя схоже на проект Model XL.Ті ж рандомні випробування, які треба виконувати не правильно, а так щоб зі сторони подобалось, гарно виглядало. Випадкові вершителі долі, рішення яких працює лише в одному вимірі, хоча впливає і на інші.


У будь-якій ситуації маєш мати достойний вигляд. Навіть, якщо то істерика. У камеру, як і в очі, дивитись зрідка. Проте цей рік був про любов. Невзаємну. Я зайняла 8 місце у проекті Model XL. Взяла участь у показі Андре Тана, на котрому було багато селебретіс. Тим же показом попала у Світське Життя з Катериною Осадчою. Стала обличчям рекламної кампанії Модель XL 1 сезон( мої фото висіли в метро). Відвідала ряд заходів, презентацій, показів. Збільшились обсяги публікації, інтерв’ю, про мою особу в масмедіа.

Такі штучки в моєму житті були і до проекту, просто трошки менші та інакші. І далі я мушу йти на своє місце під сонцем, просто моє сонце ручне, і ходить за мною, тому я уже – тут», – розповіла Іра.


2

Читати ще

Коментарі

Хм

Чому вона скрізь пузо затуляє?

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter