Відомий волинський співак обурився, що успіхи українських параолімпійців ігнорують

29 Червня 2016
Відомий волинський співак та учасник співочого шоу «Х-Фактор» Аркадій Войтюк нагадав усім українцям про те, що окрім іноземного футболу, яким зараз наповнені ЗМІ та Інтернет, у нас є ще й свої герої. І про них, на жаль, часто забувають.

Історію про зустріч з футболістами параолімпійської збірної України артист описав на своїй сторінці у Facebook:

«Прочитайте до кінця! Для мене це важливо!

Ця публікація не про ісландців і їхню «випадкову» перемогу! Ця публікація про більш важливих для України людей, які перемагають стабільно, а їх не помічають! Чому ми любимо серед своїх переказувати чужі казки?!

У НАС Є СВОЯ, УКРАЇНСЬКА ГОРДІСТЬ!

Вчора, у вагоні-купе потяга Київ-Ковель, до мене випадково підсів один з тренерів параолімпійської збірної України з футболу (знав його, адже колись в дитинстві займався футболом і прийшов на конференцію збірної після перемоги на Олімпіаді). А це на секунду: Олімпійський чемпіон, чемпіон Європи, чемпіон світу і т.д. Після того, в сусіднє купе підсів гравець збірної, Віталій Романчук, чемпіон Європи і віце-чемпіон світу! Вони їхали в КУПЕ після перемоги на турнірі в Нідерландах! І скоро їдуть на Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро, аби здобути новий титул!

А про це знають одиниці!

Мені хочеться, аби ВОНИ жили достойніше!

Давайте підтримувати своїх! Давайте слідкувати! Публікувати наших чемпіонів на своїх сторінках! Нехай про них знає вся країна!

P.S. І ще. Якщо випадково цей пост прочитає якась велика компанія, то знайте, що хлопцям потрібна підтримка! Скоро Олімпіада в Бразилії і можливо саме Ви будете рушійною силою для нової перемоги команди!»


Читай також: ​НОВЕ ВІДЕО АРКАДІЙ ВОЙТЮК ЗНІМАВ У КОНЮШНІ


0

Читати ще

Коментарі

спорт

вони не олимпійскі чемпіони а

лучанка

Що це за доморощені співаки

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter