Відомий волинянин «засвітився» у історії з інтернет-шахраями

20 Березня 2018

Фото пластичного хірурга родом з Волині Ростислава Валіхновського аферисти використовують у своїх цілях. Про це йшлося у ефірі популярного ток-шоу «Стосується кожного». Цього разу темою дискусій став віртуальний обман. Так фото відомого чоловіка аферисти видають за світлину американського військового. Цей псевдо-офіцер під іменем Генрі Гібсон переписується з жінкою у скайпі.

«По-перше, для мене це шок. По-друге, це такий «хрест» відомих людей – присутність у соціальних мережах. Велика кількість фотографій, навіть гугл-картинки... Можна знайти багато фотографій, і не одну сотню. Тому кібер-безпека – це основне питання, яке звучить зараз і в Європі, і в Америці. Це дуже важливо і для України... Я думаю, що, як усі нормальні люди, звернуся до юриста... До речі, є багато ще й таких історії, коли навіть російські сайти беруть моє фото і пишуть, що лікар Валіхновський рекламує якийсь нано-ботокс... Ми спростовували, писали, що це неправда, но люди таке витворяють...», – прокоментував Ростислав Любомирович.

«Шахраї підробляють документи та використовують чужі фото. Люди навіть можуть не підозрювати, що їх використовують», – прокоментував ведучий ток-шоу «Стосується кожного» Андрій Данілевич.

Продовження історій про довірливих жінок та багатотисячні борги після віртуальних стосунків можна переглянути у відео:

" target="_blank">http://

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter