Унікальний дизайн, який розробила лучанка, відзначила міжнародна спільнота

16 Квітня 2018

Міжнародна інтернет-спільнота Contemporist, яка висвітлює сучасну культуру та орієнтована на архітектуру, дизайн, мистецтво і подорожі, відзначила творіння талановитої лучанки.

Креативна Іра Лисюк розробила дизайн «Bubble bar» – невеличкого кафе, яке знаходиться у луцькому розважальному центрі та спеціалізується на приготуванні незвичайних десертів – гонконгських вафель, чорного морозива та солодкої вати.

Як пише Contemporist, головна дизайнерська мета, для приміщення площею 10 квадратних метрів, полягала у створенні ніжного, привабливого, світлого та сучасного дизайну. Використовуючи фон білого кольору та фасад, що світиться, бар легко відрізнити поміж "сусідів".

Художнику Юрію Чайці було доручено створити фасад і фон з логотипом, використовуючи рожевий, ванільний та м'ятний, щоб додати колір до всього білого простору, та зробити так, щоб відвідувачі, дивлячись на бар, вважали, наче художник малював конусом від морозива.

Для того, щоб надати кафе сучасний вигляд, каркас виготовили з металу і оздоблений решіткою. Частково це обумовлено захистом художнього фасаду барної стійки.

Фото: Іра Гуртовенко

3

Коментарі

Міра

в якому тц?

Мірі

не ТЦ, а РЦ. У Луцьку один)

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter