У популярному шоу «Міняю жінку» спробують перевиховати завзятого ловеласа з Луцька

01 Березня 2018

Глядачі телеканалу «1+1» побачать новий випуск тринадцятого сезону сімейного реаліті «Міняю жінку», у якому покажуть, чи існує родинне щастя після зради.

Однією з пар, яка вирішила взяти участь у проекті та покращити свої сімейні стосунки, стала молода родина із Кам’янського Дніпропетровської області. Юля та Сергій вже 13 років разом, виховують донечку Єву. Пліч-о-пліч вони відкривають власні бізнеси, підтримують один одного, а на проект прийшли за новими враженнями та емоціями:

«Хочу побачити, як живуть інші родини, щоб зробити нашу ще щасливішою. Я - муза для свого чоловіка. Можливо, мені вдасться навчити цьому й іншу маму»,- розповідає Юля.

Родина із Луцька, Наталія та Павло, виховує двох діток - Максима та Вікторію. Разом вони вже 11 років, але сьогодні сім’я переживає не найкращі часи. Голова родини вільний час присвячує своєму авто, іноді він зникає на роботі на кілька днів та не приховує від дружини постійні зради та коханок. У той час, як Павло відпочиває в компанії інших жінок та друзів, Наталія на зарплату продавчині на ринку утримує всю родину. Після кожної сварки Павло виганяє дружину та дітей із дому, проте самостійне життя Наталі розпочати складно, адже зароблених грошей не вистачає навіть на оренду квартири.

«Павло розповідав мені про свої зради, показував фото коханок. Я не вірю, що нашу родину можна врятувати. Сподіваюся, за час проекту я переоціню своє життя і зможу змінити його на краще», - коментує Наталія.

За 6 днів обміну дружинами Юля у Луцьку відчує себе в ролі сімейного психолога та спробує перевиховати місцевого «донжуана». Наталія в Кам’янському вперше відчує, що таке справжній сімейний затишок та підтримка чоловіка. А відверті розмови з Сергієм змусять переосмислити власне подружнє життя та підштовхнуть її змінити його на краще.

Чи зміниться луцький підкорювач жіночих сердець, глядачі дізнаються сьогодні о 22:00 на телеканалі «1+1» в проекті «Міняю жінку».

7

Читати ще

Коментарі

Лора

Наташа,ти молодець!Шкода що твій чоловік так себе веде.
Бажаю тобі своє життя влаштувати без нього,а тільки з дітьми і тебе обов'язково знайде нове кохання!

Наталія

Дякую.

Олена

Кидай його знайдеш своє щастя і будеш жити добре

Анатолій

Дуже симпатична жіночка! Достойна кращого!

Я

Да Пашка я і недумала що ти таке бидло та ще й алкашик трошкі....Наташа тобі респект хоч ми і не знайомі.(вберіг мене Бог від такого чоловіка.а 12 років тому могла стати його жінкою)Діти в тебе супер..Але ти молода і потрібно трішки думати за своє життя особисте,ти красуня і той паморок хай задумається що втрачає.

40а кв

Це жах ото бидлоття ще такі бувають,шкода гарну молодичку,але є час змінити все,кидай і втікай від нього,А то сімью проміняв на коханок і ласточку(довбане ауді),моя дитина як вчора зі мною дивилася(їй 16 років)то і вона була шокована,а це бидло 34 літнє самозакохане ще там щось вякало на передачі,жах!!!!!!стидно що такі існують мудаки,але нажаль їх багато (((

40а кв

Я думаю відношення друзів(особливо мужиків)до нього змінеться кардинально,ну якщо вони в нього звичайно є

анонім

люди добрі, чужа сім'я потьомки! не можна розібратися в чужих відносинах!
не відомо хто, в чому винен! да але Павло не в гарному світлі, був на передачі...
Наталю шкода...кидай його на фіг.

Надя

Наталочка красуня!!
Подавай на розлучення і виганяй!хай живе в машині...а якщо буде в двері ломатися.то визивай поліцію!ті мудаки дуже бояться сильних і рішучих.

Надя

Наташа ти дуже добра та гарна людина! Шкода,що відносини,які брали початок ще на роботі, не розвинулися в кращу сторону .Ти як багато років назад залишилася Людиною з доброю душею. Щиро бажаю,щоб на твоїй життєвій дорозі зустрілась людина,яка по справжньому полюбить тебе та дітей.Жіночого тобі щастя!!!!

Лучанка

Як його можна назвати підкорювачем жіночих сердець? Яийсь лошара, навіть не симпатичний, ще й тупий, ще й на ауді якій років 30 не менше. А вона красуня!

Таня

А , як на мене спозорили Луцьк. Жінку шкода. Дійсно заручниця. Бідолаха немає подітися з двома дітками і терпить, о це чудо.

ЄВА

ЧОЛОВІКИ З ЛУЦЬКА! Є ШАНС ЗУСТРІТИ ХОРОШУ ЖІНКУ!
А ТИ НАТАША,ЩОБ ЗАВТРА ВЖЕ ЗАКРИЛА ДВЕРІ У СВОЄ МИНУЛЕ...ВІН ТЕБЕ НЕ ВАРТИЙ!
З ВЛАСНОГО ДОСВІДУ КАЖУ ТОБІ: НАВАЖСЯ КРОК ВПЕРЕД-І ЯК НАРОДИШСЯ ЗНОВУ!
Я ПРОСТО ЦЕ ВСЕ ПРОЙШЛА! ЗАРАЗ Я ЖИВУ І ХОЧЕТЬСЯ ПОСМІХАТИСЬ!
І ПОВІР МЕНІ -ГРОШІ ЗНАЙДУТЬСЯ!

Стас

Як такий шлак можна крутити по ТБ?

Рагулі, бики. Таксі, тупість.

Фунах.

Дядя

Наталко,ти дуже симпатична жінка, видно що добра людина, бажаю знайти справжнього чоловіка,а це чудо то буде мати те на що заслуговує-таке саме чудо. Які там у нього коханки-такі як і він ,непотріб

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter