«У Нововолинську люди тицяли пальцями», – модель XL про життя після проекту

27 Квітня 2018

Учасниця телешоу «Модель XL», волинянка Ірина Демчук після закінчення проекту впала в апатію.

Про насмішки, образи, розмови за спиною і не тільки дівчина відверто розповіла на своїй сторінці у Фейсбуці. Подаємо допис в авторській редакції.

«Мені завтра буде дуже соромно за цей пост. Проте, нещодавно говорили з давньою подругою, як змінилось моє життя після проекту – я після проекту впала в апатію. Якщо до проекту мене інколи цькували за вагу, то після проекту почали цькувати за диспропорції, за співвідношення. За малий зріст, і за те, що я взагалі подалася в модельний бізнес.( О как посмела?)
Таке враження, наче я не маю право. Подруга відповіла, що я знала, на що йду: так, знала.
Та чомусь волею невдачі весь дибілізм дістався мені.


1. Єдина учасниця, котре рідне місто не прийняло і цькувало після проекту. Коли я приїхала в Нововолинськ на декілька днів, люди неприємно хіхікали і тицяли пальцями. У нас вміють лише насміхатись. 12 річний хлопець намагався з глузливими намірами сфотографувати мене в кінотеатрі, бо сидів біля мене. Половина знайомих перестала спілкуватись.
2. Хлопець, котрий мені симпатизував, після перегляду проекту сказав що я молодець. І на цьому закінчилось наше спілкування . На вєківєчні.
3. Одна з моїх «подруг» доводить мені , що вона краща мене, протягом року. Бо її не взяли на проект, а мене взяли. І доводить, що я проплачена. Бо як це «ніяку» модель взяли на проект просто так? Полюбе заплатила. І ходить, і носить на мене одну наклеп. Хоча я її не чіпаю взагалі. І не відчеплюється. І ходить погане про мене розповідає, і мої будь які слова на неї не діють.
4. Після проекту модель хл я набрала 10 лишніх кілограм. Такого зі мною в житті ні разу не було за такий короткий термін.
Я розумію, що у всьому цьому винна я сама, і більш ніхто. Просто відчепіться усі від мене, невже на мені клеймо?», – щиро ділиться дівчина.


0

Читати ще

Коментарі

Любитель пишечьок

Добре , що тільки пальцями

Я

Хто їй дохтор

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter