У Луцьку відбувся масштабний форум молоді і поліції. ФОТО

16 Квітня 2018

В обласному центрі Волині відбувся масштабний форум молоді і патрульної поліції.

Захід організований в рамках проекту «ПОЛіС», а ідейними натхненницями його є активні діячки координатор проекту ГО «Молодіжна платформа» Яна Романюк та аспірантка СНУ ім. Лесі Українки Світлана Мілінчук.


У бібліотеці СНУ імені Лесі Українки зібрались молоді люди та патрульні поліцейські, аби познайомитись та обговорити актуальні проблеми.

До участі в заході запросили студентів факультету педагогічної освіти і соціальної роботи. І це невипадково. Бо самі випускники цього факультету безпосередньо працюватимуть з молоддю, підлітками, дітьми і мають доносити їм правильні меседжі, формувати їхні життєві погляди, закладати основи.

Цей форум – своєрідний завершальний захід проекту «ПОЛіС», який реалізовувався кілька місяців і в рамках якого відбулись численні зустрічі патрульних зі студентами. «Такі зустрічі повністю знімають бар’єри, підвищують рівень довіри, сприяють налагодженню взаємодії», - зазначили організатори.


Тимчасово виконуючий обов’язки начальника УПП у Волинській області майор поліції Дмитро Хмарук розповів присутнім про особливості служби в патрульній поліції, поінформував про головні задачі. А це – охорона публічної безпеки і забезпечення безпеки дорожнього руху.

Присутні ставили численні запитання про особливості роботи патрульної поліції, а інспектори правдиво й з власного досвіду відповідали.

Так, інспектор Олександр Мартинюк поділився секретами, як зберігати спокій і стресостійкість у кризових ситуаціях, коли порушник намагається вивести поліцейського з себе.

«Коли людина поводиться агресивно, вона, в першу чергу, принижує свою гідність, а не нашу. Люди агресивно реагують на форму, а не на мене як людину. І якщо це перебороти, проблем не буде. Є такі, хто цього не може витримати. Але нас до цього готували», - каже Олександр.

Інспекторка Ольга Шмігель поділилася, що патрульна поліція готова до співпраці й діалогу з усіма активними громадянами та навела приклади успішної співпраці.

Інспектор Роман Ткачук розповів про курйозні випадки, які траплялись на службі, про те, чим затягує робота поліцейського, наскільки важливою є підтримка звичайних громадян і елементарне слово «дякую» від них.

Журналістка Марія Доманська розповіла про свій досвід співпраці з патрульною поліцією та поділилась міркуваннями про хід реформи поліції загалом.

А представники платформи «U-report» закликали співпрацювати з поліцією через новітні форми та методи. Потому присутні спілкувались про суспільні проблеми та методи їх вирішення у форматі «світового кафе».

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter