У Луцьку презентували першу книгу рецептів, надруковану шрифтом Брайля. ФОТО

11 Липня 2018

У Луцьку презентували книгу рецептів "Солодка неділя” телеведучої «Сніданку. Вихідний» на телеканалі “1+1”, мами трьох дітей Валентини Хамайко.

Це її перша книга рецептів, у якій зібрано 58 сімейних та авторських рецептів десертів — на кожен тиждень року. Завдяки фінансовому сприянню Студії “1+1”, Луцької міської ради книгу видано шрифтом Брайля, повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

Презентація відбулася у піцерії “Теревені” за участі голови ГО “Генерація успішної дії” Віталія Ткачука, партнерів, меценатів, духовенства та представників ЗМІ.

Віталій Ткачук розповів, що книга “Солодка неділя” шрифтом Брайля вже вдруге представлена широкому загалу. Вперше у такому форматі її презентували на “Книжковому арсеналі” у Києві. Це перша кулінарна книга, адаптована до потреб людей із порушеннями зору.

У рамках презентації незрячі господині пригощали усіх присутніх домашніми смаколиками, приготованими за рецептами із книги. Цікаво, що процес приготування відзняли і під час презентації учасники побачили, як відбувалося творення десертів.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter