У Луцькому замку зберуться чорні коти

15 Травня 2018

Свого чорного кота або кішку можна зареєструвати на справжнісінький «Князівський бенкет», який проходитиме у Замку Любарта 9 червня.

Інформацію про конкурс оприлюднили на сайті міської ради.

«У Середні віки до котів ставились упереджено. Їх боялися. Особливо це стосувалося чорних котів! Адже чорний кіт вважався уособленням потойбічних сил і невід’ємним атрибутом відьми. А тому їх безжально знищували. І чорних, і за компанію, усіх інших, так просто, на всяк випадок...

«Така практика в результаті призвела до катастрофічних наслідків — надзвичайно швидко збільшились популяції мишей і щурів які були переносниками смертельних хвороб, зокрема чуми. А від цієї страшної напасті в ті часи вимирали цілі міста і провінції Європи.

На щастя, в часи з’їзду європейських монархів, Луцька це не стосувалося. Мурчики і мурки мужньо стояли на сторожі міста, його припасів, а особливо запасів сметани», - пишуть організатори конкурсу.

До участі в конкурсі допускатимуть лише чорних котів. Переможця чекають подарунки: сертифікат на придбання товарів в зоомагазині та сертифікат на річне безкоштовне надання послуг у ветеринарній клініці.

Ваш хвостань не обов’язково має бути породистим, але необхідно, щоб тварина була здоровою та спокійною.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету за посиланням та відправити на електронну скриньку [email protected].


4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter