Тиша, темрява і медитація: «Один в каное» презентував у Луцьку новий альбом. ФОТО

01 Квітня 2018

Фото: Юлія ФІЛІРОВСЬКА

Текст: Оксана ФЕДОРУК

Львівський інді-гурт «Один в каное» презентував у Луцьку свій новий альбом.

Великий сольний концерт у рамках всеукраїнського туру відбувся 31 березня у РЦ «Промінь».

«Ми зіграємо для вас новий альбом - може, ви не знали, то ми вам кажемо», - звернулася до глядачів вокалістка Ірина Швайдак, яка, як і зазвичай, не була надто багатослівною.

Дебютний альбом , який вмістив в себе творчий доробок музикантів за шість років існування, гурт випустив у 2016 році, новий лише планують випустити цьогоріч. А зараз триває всеукраїнський тур на підтримку цієї нової повноформатної платівки. Тут знову повторюється нестандартна історія колективу, який і раніше збирав повні зали прихильників у різних містах і на фестивалях, не маючи при тому студійних записів чи відеокліпів.

«Один в каное» знайшов свого слухача і в Луцьку, адже зал був майже повністю заповнений.

Перед виконанням кожної пісні Ірина розповідала декілька слів про неї. Так у композиції «Пам’яті мало» йдеться про те, що, щоб не сталося, – доброго чи поганого – все забувається, а «Прекрасний оповідач» - про те, які ми всі неідеальні.

Останньою піснею з нового альбому стала композиція під назвою «Ікони». Її присвятили шістдестникам – «тим, хто силою своєї думки, таланту та особистості творив нас у 60-их».

Музика «Один в каное» схожа на медитацію, у залі панувала абсолютна тиша та темрява. А особливого звучання старим пісням і тим, які звучали вперше, надав новий учасник гурту барабанщик Ігор Дзіковський та незмінний гітарист Устим Похмурський.

Концерт тривав майже 1,5 год. Лучани почули і декілька старих пісень, слова яких усім знайомі, таких як «Човен», «Небо», «Мамма», «Пообіцяй мені» та інших.


Довідково: гурт Один в каное утворився у 2010-му році у Львові, тоді ж музиканти зіграли свій перший сольний концерт, після чого почали активно гастролювати, знані як гурт без жодних студійних записів. Гурт побував з сольними концертами у більшості великих міст України, виступав у Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Молдові, Польщі, взяв участь у багатьох фестивалях. Сучасний склад колективу творять вокалістка Ірина Швайдак, гітарист Устим Похмурський та сесійний барабанщик Ігор Дзіковський. У 2016-му році Один в каное випустив дебютний альбом.

4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter