Школярів-вундеркіндів нагородили в «Адреналін Сіті»

18 Травня 2018

Соціальний проект «Мегамозок» вшосте зібрав в арт-кафе «Стоп-кадр» переможців обласних учнівських олімпіад. Цього року вперше розширили географію, залучивши, крім волинян, ще й талановитих дітей із Рівненщини.


Керівник проекту Галина Шотік розповіла, що метою проекту є підтримка обдарованих, інтелектуально розвинутих дітей краю.

«Цього року за підсумками відбіркових етапів конкурс «Мегамозок», традиційно ініційованого КРЦ «Адреналін Сіті» ми видали 8360 сертифікатів на розваги у нашому розважальному центрі. Кожна дитина отримала сертифікат на суму 200 гривень. А сьогодні ми підбиваємо підсумки другого етапу «Мегамозку», – зазначила пані Галина.

Під час святкового нагородження переможців розіграли також дві путівки на навчання у Комп’ютерну Академію «ШАГ». Щасливчиками стали Катерина Гагаловська і Богдан Мирончук.
А для того, аби ніхто із школярів-«мегамозків» не залишився без уваги, серед присутніх розіграли ще й запрошення у боулінг, кінотеатр, «Робологікум» КРЦ «Адреналін Сіті».На завершення маленького свята талановитих дітей чекало пригощання смаколиками та дружнє спілкування.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter