Що таке «Пігмаліон 3D» і чому він змінює життя

24 Травня 2018

23 травня у #Bar відбувалася вечірка з нагоди відкриття нового реаліті-шоу «Пігмаліон 3D». Це унікальний проект для дівчат віком 23 до 32 років, котрі прагнуть змін в особистому житті, у роботі, у фінансах та монетизації, у зовнішності, інтелектуальному розвитку. Участь у проекті коштує 1 тис грн, будь-хто охочий ще має час заповнити заявку, пройти відбірковий тур та у разі виграшу отримати 10 тис. грн.

Організатори цього проекту - дві чудові та успішні жінки: Людмила Пенцак, бізнес-тренер, коуч, експерт в Управлінні та Мотивації персоналу, та Юлія Яковлюк, засновник міжнародного лінгвокоучингового центру «Мандарин» та експерт з експрес-навчання. На вечірці ми познайомилися з ними ближче, кожен поділився своєю історією, а також організатори привідкрили завісу та оголосили кількох експертів Х, які змінюються під час проекту.


Першим і головним експертом, хто слідкуватиме за перевтіленням дівчат на проекту, буде Тетяна Єремеєва. Це одна з найвпливовіших жінок на Волині, Головний лікар Центру хірургії ока професора Загурського, керівник проектів «Віденська оптика» та кінно-спортивний клуб «Cloverland», які, власне, виступають партнерами проекту «Пігмаліон 3D». Дівчата, які візьмуть участь у реаліті-шоу, матимуть уроки верхової їзди у «Cloverland», а також відвідають авторський майстер-клас «Перешкоди-перезавантаження та новий старт» від Тетяни Єремеєвої.


Другим, і не менш успішним експертом, буде Юлія Федецька. Талановита дизайнерка одягу, дружина, мама, жінка, у якої є селфі з Періс Хілтон, а Катя Осадча брала у неї інтрев’ю.

«З учасницями проекту навчимося правильно підбирати одяг, стильно та жіночно виглядати і розберемо їхній гардероб», - пообіцяла Юлія Федецька.


Взагалі, організатори приємно здивовані кількістю партнерів, які виявили бажання долучитися до проекту. Серед них: Центр хірургії ока професора Загурського, «Віденська оптика», кінно-спортивний клуб «Cloverland», бренд одягу Yulia Fedetska, Stay Study (навчання в Польші), центр іноземних мов «Mandarin», Факультет бізнесу ЛНТУ, #Bar, JY School, школа східного танцю «Amira», інтернет видання Бізнес.район та «Таблоїд Волині», модельна агенція MZM, George’s Club, дитячий розважальний комплекс «Смугастий носоріг», рекламно-виробнича компанія «Графіт», Organique (натуральна косметика).

Експертами проекту стали успішні жінки не лише з Луцька, а й з цілої України. А луцька телеведуча Наталка Войтович допоможе дівчатам позбутися комплексів та поділиться історією іспіху. Наталка - проста рожищанка, яку тепер у Луцьку знають всі.

На запитання, що повинна зробити дівчина для участі в проектів, Людмила Пенцак відповіла: «Заповинити просту гугл-форму, де написати невеликий мотиваційний лист, і чекати. З кожною дівчиною ми проведемо співбесіду, щоб зрозуміти, що саме привелило її на шоу і чим ми можемо бути їй корисні». Також організаторка наголосила на тому, що «проект трансформаційний, націлений на зміну формату мислення. Наше основне завдання – переключити їхні мізки, запровадити в життя учасниць нові звички. Цих 30 днів – це лише старт».


Коли саме з’явилося бажання створення проекту, поділилася Юлія Яковлюк: «Ідея жила в мені років, тобто я розуміла, що можу дати щось більше. Завжди мала альтруїстичне бажання комусь допомогти. Рада, що вдалося залучити дійсно класних експертів.» Від власного проекту жінка очікує лише позитивні емоції. Юлія звикла завжди підтримувати зв’язки з людьми, з якими разом працювала, тому «очікую, що з нашими учасницями ми працюватимемо і після проекту, будемо старатися вдосконалювати їх і водночас себе, як тренерів».


На вечірку-знайомство завітало багато красивих лучанок. Дівчата взяли участь у майстер-класах з латини та східного танцю, підвищили свій рівень англійської з Юлією Яковлюк та отримали заряд мотивації від Людмили Пенцак. Наприкінці вечора гості мали можливість виграти подарунки від спонсорів. Зокрема, сертифікати на сеанс в майстерню краси «Носоріг», на вивчення мов у «Mandarin», або на будь-яку програму навчання від Людмили Пенцар на суму 2000 тис. грн.Нагадаємо, що ще є час для заповнення анкети та участі у проекті. Поспішайте, можливо Ви або Ваші знайомі отримають головний приз – 10 тис. грн. Крім того, комплексний 3D апгрейд свого життя.


3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter