«Привчений до туалету, до їжі не вибагливий», – жартівник з Волині шукає дівчину

22 Травня 2018

Волинянин Володимир Чижук шукає дівчину, яку обіцяє зробити щасливою.

Кумедний допис-оголошення хлопець залишив в одній із луцьких груп у соцмережі Фейсбук.

«Дівчата, заберіть хтось мене до себе. Добрий, не курю, вихований, не працюю, але стабільний маленький дохід маю, Вмію готувати яєчну, інколи з шкарлупкою і мівіну. Руки виросли з одного місця, тому нічого лагодити не буду, зламані речі буду міняти на нові. До їжі в принципі не вибагливий, але не харчуюсь грибами, гречкою і салом. Люблю подорожі, Діп Хаус та тварин. Присутнє почуття гумору, досить милий – правда, якщо сильно не придивлятися. Привчений до туалету і вакцинований нашими лікарями від походів «на ліво». Не облисію. Буду робити все, щоб власниця була щаслива! Романтик і галімий письменник», – йдеться у дописі.

Дехто з коментаторів оцінив почуття гумору, а хтось цілком серйозно вирішив спробувати побудувати із волинянином стосунки, бо «чоловік, який міняє зламані речі на нові, а не просто викидає їх – це круто».

15

Читати ще

Коментарі

Уащєй

Пора закрити цей сайт.одна ахінея замість новин

ррр

подивіться на його фізіономію, все зрозуміло чому він нікому не треба

ццц

до лотка привчений?

1

ррр, не треба бути таким злим, у хлопця дцп, але він не вішає носа

Лучанка

Знаю його особисто, дуже хороший хлопчина, так, з проблемою дцп, але самоіронічний, розумний, добрий, активний попри все (любить велоспорт) і - так - має право теж бути щасливим!!!

Сірко

ррр. Побачити б твою фізію. Не знати людину і ображати її - це "вершина" розвитку.
Лучанка, Вам "+".
А Чижук Володя - хороша, розумна людина, яка хоче добре жити, як усі, але природа не дала всього йому. І він не здається. Так тримати!

Т

Той хто пише за фізіономію ... дивіться на себе і просіть Бога щоб ніколи нічого подібного не торкнулось ні вас ні ваших рідних... знаєте в декого і без ДЦП морда ліца...і не вправі хтось когось осуджувати ...хлопець молодець і кожний заслуговує бути щасливим та коханим!

)))

Знаю цього хлопця особисто!Дуже хороший і позитивний хлопець!І справді,шкода тих людей,які не знавши людину особисто-судять і обзивають!У Вас життя попереду і Ви не знаєте,що буде завтра з Вами!!!

Юлія

Не будьте так сурові до хлопця!!! Кожен має право бути щасливим!!! Не вам судити, не вам сватати!!! Кожен з вас міг бути на його місці!

Валентина

Хороший юнак. Нехай дійсно знайде своє щастя.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter