Потрібна родина: красуня Тара та її діти шукають люблячих господарів у Луцьку

13 Березня 2018

Напередодні Нового року у групах соцмережі Фейсбук з’явилося оголошення про те, що в одному з під’їздів на вулиці Кравчука сидить киця - доглянута, із ошийником, але бездомна. Судячи із округлого животика, була велика ймовірність, що киця вагітна. Що, зрештою, й підтвердилося на огляді у ветеринара, куди кицю привезли небайдужі лучанки.

Руда красуня чекала кошенят і її вирішили не залишати на вулиці. До участі в долі киці підключилися декілька людей: оголошення про неї розмістила мешканка того ж під’їзду Ірина Пунька, потім тварина перебувала на перетримці у Оксани Семак, а після нового року тимчасового переїхала до Вероніки Федосової-Цибульської. Там вона і народила 6 пухнастих малючків. Куратор котосімейства Тетяна Сомова назвала кицю Тара, що означає у перекладі із тибетської “жіноча мудрість”. Малюків Тари звати Шаман і Шайтан (два руденьких хлопчики), Пенелопа, Патрісія, Пандора (три триколірні киці “щасливого окрасу”) і Міріам - пухнаста красуня рідкісного “черепашачого” кольору.


Міріам, до речі, названа на честь покійної власниці Тари. Адже, як з’ясувалося зі слів мешканців сусіднього під’їзду, у будинку поруч з тим, де знайшли Тару, за кілька тижнів до того померла жінка, в котрої була руда киця і родичі після успадкування квартири не змогли дати чіткої відповіді - де ж киця зараз. Тому, скоріше за все, це і є Тара, яка опинилися на вулиці після смерті господині.

Троє із Тариних діток вже знайшли нові постійні сім’ї. А ще трьом - Шайтану, Міріам і Патрісії - потрібні відповідальні власники. Також родина потрібна і самій Тарі. Тара абсолютно безпроблемна, орієнтована на людину, домашня киця. Всі малюки матимуть щеплення та ветеринарні паспорти. До вибору майбутніх власників опікуни котячого сімейства підходять відповідально. Людина, що бере кошенят, в першу чергу має усвідомлювати необхідність стерилізації тварин у певному віці, а також необхідність щорічних щеплень.

Про решту деталей можете дізнатися за телефоном 099 708 31 85 (Тетяна) або написавши на сторінку Реабілітація та адопція тварини “Веселий хвіст" у соцмережі Фейсбук.4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter