Помер почесний житель Волині

12 Травня 2018

Відійшов в інші світи Почесний професор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Карл-Герман Крог.

Фотоспогадом про почесного жителя Луцьку поділився луцький активіст та бізнесмен Богдан Климчук.

«Сьогодні на 93-му році життя помер почесний житель Волині Карл-Герман Крог. Не стало Людини з неймовірною харизмою, яка заряджала оточуючих своєю вірою в Україну. Карл-Герман кожного разу при зустрічі випитував до дрібниць, що в нас робиться і любив годинами розповідати про плани, як можна буде ще допомогти волинянам.Разом із однодумцями із Спілки «Мости в Україну»(Брюкеншлаг) Крог зумів організувати проходження практики на німецьких підприємствах та установах, більше 300-т волинян, відправити в наш край більше 100-ні вантажівок гуманітарної допомоги, організувати виступи в Німеччині багатьом нашим творчим колективам. В 2003-му я й сам став продуктом цієї організації, тому багато в чому у житті завдячую цій людині. Карл Герман був справжньою Людиною-мотором і міг навіть в свої дев'яносто з гаком, сісти при потребі за кермо мого буса та відвезти групу волинських учителів в потрібне місце, навчити їзди на своєму електровелосипеді та пританцьовувати на Ночі в Луцькому замку.

До останнього сподівався побачити його наступного тижня в Луцьку. На жаль, уже не вийде... Спочивайте з миром, Великий патріоте Волині!»

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter