Смертельна небезпека підстерігала відпочивальників на центральному пляжі Луцька

01 Серпня 2018

Два роки тому у Стирі, біля центрального пляжу Луцька, втопився відпочиваючий, бо заплутався у водоростях. Нещодавно рятівники витягнули хлопчину, який теж заплутався у цих рослинах і запанікував. На щастя цього разу все обійшлось...

Водорості тут сягають до 3 метрів завдовжки. Вони – це смертельна невидима небезпека для плавців. Зробити плавання безпечним для лучан та гостей міста саме з такою ініціативою другий рік поспіль виступає голова благодійного фонду "Рідна Волинь" та ВОГО "Волинська обласна лікарняна каса" Дмитро Глазунов.

"Я із сім"єю регулярно відвідую цю місцину для плавання, зарядки і знаю цю проблему. Тож ми уклали договір і два дні поспіль водолазно-рятувальна група управління ДСНС у Волинській області проводитиме рейд із розчищення акваторії центрального пляжу Луцька. А ми ці роботи оплачуємо", говорить Дмитро Глазунов.


Уже звичним став «улов» водолазів: виткі водорості, удвічі більші за людський зріст, гілляччя, скляні пляшки, пластик та інші побутові відходи. І якщо природнє сміття, наприклад, водяні рослини, гілля, повалені дерева опиняються у воді з незалежних від людини обставин, то значний внесок у захаращенні річки роблять і самі відпочивальники, що перешкоджає комфортному купанню. Подібні заходи проводитимуться тут регулярно, запевнив організатор Дмитро Глазунов.


3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter