Показали, як хочуть реконструювати Театральний майдан у Луцьку. ФОТО

20 Березня 2018

Показали проект реконструкції Театрального майдану у м. Луцьку.

Роботи з реконструкції Театрального майдану мають на меті організацію в центральній частині міста публічного простору – багатофункціональної території для відпочинку та проведення загальноміських заходів, про це на сайті міської ради повідомляє Департамент житлово-комунального господарства.

Проект пропонує перетворення транзитної пішохідної зони на публічний простір, з виділенням місць соціальної активності і відпочинку, спілкування та релаксації.

Передбачається створення додаткових точок притягнення – (фонтану, сучасно оформленої території для активного та пасивного відпочинку), створення рекреаційної зони з лавами для відпочинку поза межами транзитних пішохідних напрямків, оптимізація транспортних потоків з організацією автостоянок, відчутне збільшення площі зелених зон .

Крім того, проектом передбачається багатофункціональність території публічних заходів. Це частина території майдану – сухий фонтан із світло динамічною програмою. В той же час при вимкнених насосах це площа, яка забезпечена умовами для відпочинку і навіть невеликою трибуною – “форумом”, обладнаним системою підсилення звуку, яка може виконувати функцію літнього театру, місць проведення фестивалів, або віче, обговорень та громадських слухань. На даний час ця територія не використовується та зайнята бетонним коритом непрацюючого фонтану.4
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter