Показали, як хочуть реконструювати Театральний майдан у Луцьку. ФОТО

20 Березня 2018

Показали проект реконструкції Театрального майдану у м. Луцьку.

Роботи з реконструкції Театрального майдану мають на меті організацію в центральній частині міста публічного простору – багатофункціональної території для відпочинку та проведення загальноміських заходів, про це на сайті міської ради повідомляє Департамент житлово-комунального господарства.

Проект пропонує перетворення транзитної пішохідної зони на публічний простір, з виділенням місць соціальної активності і відпочинку, спілкування та релаксації.

Передбачається створення додаткових точок притягнення – (фонтану, сучасно оформленої території для активного та пасивного відпочинку), створення рекреаційної зони з лавами для відпочинку поза межами транзитних пішохідних напрямків, оптимізація транспортних потоків з організацією автостоянок, відчутне збільшення площі зелених зон .

Крім того, проектом передбачається багатофункціональність території публічних заходів. Це частина території майдану – сухий фонтан із світло динамічною програмою. В той же час при вимкнених насосах це площа, яка забезпечена умовами для відпочинку і навіть невеликою трибуною – “форумом”, обладнаним системою підсилення звуку, яка може виконувати функцію літнього театру, місць проведення фестивалів, або віче, обговорень та громадських слухань. На даний час ця територія не використовується та зайнята бетонним коритом непрацюючого фонтану.4

Читати ще

Коментарі

читач

проект хороший, проте необхідно громадське обговорення даної ідеї. Автори "некоректно" оформили "відпочиваючих" на верхній лавочці біля фонтану, які сидячи на верхній (3-й) лавочці поставили ноги на 2-гу лавочку.

Лучанка

Якийсь би ще хоч маленький дитячий майданчик не завадив би, щоб діти не бігали довкола Лесі Українки.

Тетяна

Загалом непогано. Але люди, який ще дитячий майданчик на центральному майдані?! Парк під боком!)) Цього мало?

Мама

Маючи маленьку дитину - парк і дитячі майданчики в дворах для розваг. Центральна площа міста це інше. Проект гарний. Для мене поки найкращий з попередніх запропонованих

Паша

Ще Богдан Павлович Шаріков там фонтан будував.
Щоб місто було гавніше і гавніше.

Лучанка

Ідея хороша! Але пам’ятник Лесі Українки варто залишити ! А ще краще перенести пам`ятник Тараса Шевченка навпроти СХідноєвропейського університету до театру, а Лесю до університету. Почніть з малого! Я впевнена що поки всіх лучан влаштовує театральний майдан. КРАЩЕ ДОРОГУ ЗРОБІТЬ, більше техніки купіть для чистки доріг... і т.д.....в нашому місці так багато проблем не доцільно витрачати гроші на дурниці які і так крадуть!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter