Пишнотіла модель з Волині поділилася чуттєвим відвертим фото

02 Квітня 2018

Модель plus size з Волині, учасниця телевізійного проекту «Модель XL» Ірина Демчук ділиться зі своїми прихильниками на сторінках у соцмережах не лише красивими фото, а й філософськими роздумами.

Цього разу дівчина похвалилася чуттєвою світлиною, прокоментувавши її текстом про самозакоханість і любов до людей.

«Людні натовпи гаразді говорити про самозакоханість як щось нице та підступне: що це низька проба якості, що це прояв особливого лицемірства. Проте єдиною підступністю вважаю гонор і наглість: то коли ти свою довершеність собі придумав сам. Не зробив, не досяг. А намалював на лобі, і весь світ тобі щось мусить. Признаю пафос у драмі. Признаю незручність, коли обізнаєшся. І признаю самозакоханість, як спосіб латати шви своєї особистості, як заклеювати тріщини. Самозакохані люди не самодостатні.

Легко говорити про успіхи і досягнення, коли у тебе були трампліни і ти їх брав як аеродроми. Не признаю людську байдужість. До будь чого, адже нам не байдуже. Нам лінь. Ніколи не називайте свою лінь – байдужістю. Тому що тут брехня нечесна. Не всі на плацдарми ходять пішки, комусь треба ще вибратися з ями. І любіть людей голосно, щоб самозакоханість перестала бути недоречністю, в моменти, коли ти колекціонуєш шкрябані принципи як трофеї, а вони і монети срібної не варті», – пише Ірина.


2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter