На Волині обрали найгарніших близнючок. ФОТО

26 Червня 2018

На Володимирщині відбувся конкурс краси серед близнючок.

Конкурс відбувся у рамках фестивалю «Княжий», пише Район.Володимир-Волинський.

На малій сцені фестивалю «Княжий» 24 червня пообіді розпочався унікальний на Волині конкурс краси серед пар сестер-близнючок під назвою – «Короновані вродою». Організаторами конкурсу виступили НГО «CreativeStudio» за підтримки спонсорів.

Участь у ньому взяло чотири пари дівчат-близнят. Це Катерина та Зоряна - художниці-волонтерки з міста Київ, Маргарита та Віталіна Мороз - співачки, учасниці «Голосу країни» (місто Дніпро) , Анастасія та Тетяна Шпортун - вродливі дівчатка із села Заріччя, Володимир-Волинського району, та сестрички дизайнерки Оксана та Світлана (місто Львів).


Конкурс передбачав кілька етапів: дефіле в образі «сучасна я»; виступ-представлення пари; танець «Купала»; етап із запитаннями на скільки сестри знають одна одну; конкурс талантів «Наше хобі»; дефіле «Жінка княжої доби».

У ході різних етапів конкурсу дівчатка танцювали, дефілювали та розповідали про себе. Гостей фестивалю вразив майстерний спів сестер Маргарити та Віталіни Мороз, арт-представлення художниць і волонтерок сестер Катерини та Зоряни, солодкий витвір сестричок з Володимирщини Анастасії та Тетяни Шпортун, виступ сестричок зі Львова Оксани та Світлани.

У результаті перемогу та головний грошовий приз здобули сестрички Катерина та Зоряна - художниці, волонтерки та просто красуні.

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter