На ринку в Нововолинську «Ревізор» знайшла смертельно небезпечну отруту. ВІДЕО

20 Березня 2018

"Ревізор" Наталія Кудряшова провела ревізію у Нововолинську.

Візит до Нововолинська розпочався з перевірки м’ясного павільйону на центральному ринку, про це йшлося у 5 випуску 2 сезону реаліті-шоу "Ревізор: Магазини".

У його санітарній зоні ведуча виявила смертельно небезпечну отруту, яку заборонено зберігати поряд із будь-чим, що стосується продуктів. Після такого грубого порушення вона вирішила розшукати директора ринку, щоб особисто вказати йому на всі помилки.

Про це і не тільки дивіться у відеосюжеті.

Ревізор: Магазини – це відгалуження Ревізора. Команда нового соціального реаліті вирушила у різні куточки України, щоб перевірити, наскільки чесні по відношенню до споживачів торгові точки. Під приціл потрапили супермаркети, магазини, ринки, ярмарки та будь-які інші місця торгівлі, зокрема й нелегальні.

Заклади проходять перевірки за п’ятьма критеріями: маркування, некондиційний товар, температурний режим, чистота та персонал. Команда Ревізор: Магазини покаже глядачам виробничий цех, якщо такий є, складські приміщення і торговий зал. У кожному місті перевіряється кілька локацій, даючи глядачам відповідь, де безпечно купувати продукти, а де це робити не варто.

Ведуча Ревізор: Магазини – експерт із розвитку супермаркетів Страстей за Ревізором Наталія Кудряшова.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter