На Монатіка у новому амплуа можна буде подивитися вже в жовтні

15 Вересня 2016
Прем'єра єдиного в Україні дитячого вокального проекту «Голос.Діти-3» відбудеться 2 жовтня о 21:00 на телеканалі «1+1».

Тренерами третього сезону «Голос.Діти» стануть Тіна Кароль, Потап і лучанин MONATIK, який вперше сяде в легендарне червоне крісло.Учасники нового сезону проекту «Голос.Діти» – «покоління вільних», адже вони – сучасні, яскраві і вільні від стереотипів та мають унікальні тембри і найсильніші голоси. Новий сезон «Голос.Діти», орієнтований на найсучасніші музичні тенденції, обіцяє стати найбільш позитивним і життєствердним за всю історію проекту.

Мрії, які приводять дітей на головну вокальну сцену країни, щирі і зворушливі: хтось хоче врятувати єдину школу в своєму селі від закриття, а хтось хоче на всю країну зізнатися в коханні дівчинці.«Історії маленьких учасників «Голос.Діти-3» мотивують нас з оптимізмом дивитися в майбутнє. Вони приходять на проект з певною метою, щось сказати світові і країні, висловити свою думку. Мрія потрапити на сцену «Голос.Діти» – це дуже хороший стимул для дітей займатися, працювати і самовдосконалюватися», – говорить психолог проекту Марина Гуменюк.

Уже відомо, що на «сліпі прослуховування» в цьому сезоні прийшла дочка «кварталівця» Євгена Кошового Варвара, яка підкорила всю Україну своїм гумором на «Розсміши коміка.Діти», а також Саша Подолян з маленького села Гибалівка Шаргородського району Вінницької області, який минулого року вразив глядачів дитячого проекту «Маленькі гіганти» оперним виконанням хіта Кузьми Скрябіна «Танець пінгвіна».
0

Читати ще

Коментарі

доХтор

Дайте лутше монатіку гормон

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter