На додатковий концерт «Вар’яти-шоу» у Луцьку майже не лишилось квитків

26 Березня 2018

14 квітня у драмтеатрі ім. Шевченка перше україномовне гумор-шоу “Вар’яти” смішитиме лучан двічі – о 17.00 та о 20.00 год.

Артисти традиційно везуть нову 2-годинну програму.

Підкоривши Сполучені Штати Америки, “Вар’яти” з новою програмою повертаються до Луцька! Квитки на перший концерт розлетілися так швидко, то ж “Вар’яти” вирішили зробити додатковий концерт – о 20.00. Проте і на нього вже майже не лишилось квитків.

За майже 8 років свого існування “Вар’яти” не зраджують собі – вони, як і завжди, жартують виключно на побутові теми – про відносини між чоловіком та дружиною, начальником та підлеглим, зятем та тещею, батьком та сином, не забуваючи обов’язково посміятись і з себе. “Ми радше посміємось над собою, аніж будемо гиготіти над кимось іншим”, – зізнаються хлопці. Саме за відкритість й щирість їх і любить глядач.

Минулого року артисти дали 115 концертів, чим ще раз підтвердили негласне звання найбільш гастролюючого гумористичного шоу країни. Гастрольна географія “Вар’ятів” найрізноманітніша – від малих міст до міст-мільйонників, від України до Європи та Канади. А нещодавно хлопці повернулись з перших гастролей по США, де за тиждень дали виступи у п’яти містах. “Програма на США практично не відрізнялась від тої, яку ми показували, приміром в грудні минулого року в Україні. Ще по концертах у Празі і Лондоні ми побачили, що українцям закордоном готувати якусь аж надто особливу програму не потрібно. Ми ж працюємо на ниві побутового гумору. Тому сімейні клопоти, стосунки на роботі є знайомими навіть тим, хто вже давно емігрував”, - говорить очільник шоу Сергій Притула.

А у Луцьку “Вар’яти” покажуть нову 2-годинну програму і нові історії з нашого життя.

Довідково: ВАР’ЯТИ-ШОУ було створено в 2010 році кращими представниками українського гумору. Шоу позбавлене російської мови та нецензурної лексики, практично відсутні жарти «нижче пояса» та на політичну тематику – переважає побутова тема. Очільник “Вар’ятів” – відомий український шоумен та телеведучий Сергій Притула. Сьогодні до складу Вар’ятів входять артисти: Сергій Притула, Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук. Восени 2016 відбулася прем’єра “Вар’яти-шоу” в ефірі Нового каналу. У листопаді 2017 вийшов 2 сезон телеверсії.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter