Мережа «Наш Край» запустила мобільний додаток для заощаджень на покупках

03 Квітня 2018

Мережа «Наш Край» запустила мобільний додаток, за допомогою якого покупці зможуть заощаджувати ще більше, отримуючи безпосередньо у магазині унікальні купони з «мобільними цінами». Перебуваючи у магазині користувач додатку отримує на телефон спеціальні акційні пропозиції, які постійно оновлюються в залежності від місця розташування покупця.

Також у додатку є мапа магазину, щоб детально роздивитись, де розміщені різні категорії продуктів.

Завантажити мобільний додаток «Наш Край» можна з Google Play Market (для смартфонів на Android) чи App Store (для смартфонів на iOS) або з сайту, на якому також є відео-інструкція щодо використання додатку.

На додаток клієнт зможе отримувати актуальні акційні листівки із великою кількістю знижок та цікавої інформації.

«На сьогодні мобільні додатки не є новинкою, хоча їхнє використання ще не набуло широкої популярності серед споживачів у сфері рітейлу. Але коли ми побачили та проаналізували реальну користь у цьому сервісі для наших покупців, ми вирішили його розробити і запустити на наших магазинах. Адже «мобільні ціни» – це додаткова вигода та залученість наших клієнтів», – розповідає менеджер з інновацій мережі «Наш Край» Роман Корсак.

На сьогодні додатком можна користуватися у магазинах за адресами: м. Луцьк, вул. Ковельська, 40 та м. Ковель, вул. Грушевського, 10. Його впровадження заплановане у всіх магазинах мережі.

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter