«Lux FM Party Tour у Луцьку» : автограф кумира за селфі, розіграші призів, FOOD-зона та інші сюрпризи

12 Липня 2018

Радіо «Люкс ФМ» за підтримки луцької івент-агенції Tikhonov сoncert and event agency організовують 31 липня на стадіоні «Авангард» масштабне дійство, на котрому виступлять Арсен Мірзоян, Даша Астаф’єва, ПОЛІГРАФ ШАРІКOFF a.k.a. SERYOGA, гурт «DILEMMA» та ведучі Слава Дьомінн і Василіса Рядних. Також команда організаторів підготувала надзвичайно багато сюрпризів.

«Автограф за СЕЛФІ» - умови акції дуже прості, потрібно зробити селфі на фоні брендованої палатки (в котрій продаються квитки) / афіші / банерb / з флаєром / квитком (попередньо закривши штрих-коди) і викласти це фото у Instagram, або ж у Facebook з двома хештегами : #ЛюксФМПатіТур та #ТихоновАгенція. Кожен хто виконає умови до 29 липня – на події матиме змогу отримати автограф свого кумира (з артистів, які виступатимуть на події).


«Найперше, ми підготували спеціальну пропозицію для фірм та великих компаній. Зателефонувавши за довідковими телефонами агенції, можна придбати квитки за оптовими цінами зі знижкою, та забронювати окремо відведену територію із столиками на FOOD-зоні, яка буде обмежена від інших, і ніхто не заважатиме відпочити та святкувати день торгівлі чи просто проводити корпоративний відпочинок», - повідомляють організатори.

«Також ми розіміємо, що велика кількість відвідувачів буде з дітьми, тому для них буде також велика зона розваг, щоб діти не сумували та могли вдосталь відпочити та награтися, а дорослі в той же ж час матимуть зможу позмагатися у силі та кмітливості на спортивних та цікавих розвагах у дорослій зоні», - додають організатори концерту.


Крім того буде розіграш призів на суму 50 000грн, де матиме шанс перемогти кожен відвідувач події.

Квитки можна придбати в таких точка продажу: каса в брендованій палатці на Театральному майдані (всі святковідні та вихідні) (м. Луцьк, Театральний майдан, 2), каса стадіону "Авангард" (м. Луцьк, проспект Перемоги, 7а) (з 12:00 - до 20:00), каса Драмтеатру (м. Луцьк, Театральний майдан, 2) (з 13:00 - до 19:00), сайт kontramarka.ua , сайт kasa.in.ua, сайт karabas.com, магазин «ЯБЛУКО» , ЦУМ, 1 поверх, (м. Луцьк, Театральний майдан), бар «П‘ятниця» (м. Луцьк, проспект Волі 17), бар «П’ятниця» (м. Луцьк, бульвар Дружби Народів 13А), РЦ «Промінь» 4 поверх «Піца Експрес» (м. Луцьк, проспект Грушевського 1), РЦ «Промінь» каса Multiplex (м. Луцьк, проспект Грушевського 1), магазин «Медісон» (м. Луцьк, вул. Лесі Українки ), магазин «Кобза» (м. Луцьк, вул. Стрілецька).


Довідка за телефонами: +380 66 555 79 86, +380 97 376 85 93

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter