Луцькі музиканти розповіли, чим їх приголомшив концерт «Rammstein»

07 Травня 2018

Луцькі музиканти з етно-гурту «MOTANKA» поділилися враженнями від виступу найвідоміших представників німецького металу «Rammstein».

«Таблоїду Волині» вони розповіли, що коли жили і працювали у Німеччині, то намагалися відвідувати концерти популярних світових гуртів, бо після кожного такого виступу щось нове брали для себе і постійно вчилися. З-поміж інших особливо запам’яталося живе знайомство із гуртом «Rammstein».

«Щоб купити квитки на Rammstein, це ціла історія. У них же велетенська армія фанатів! Вони оголошують про продаж квитків на сайті, а вже за годину розлітається 20 тисяч квитків на два дні виступів. Зрештою, вони радяться і роблять ще один додатковий день виступу, а квитки розлітаються так само миттєво».

Не менш вражає і сама процедура онлайн-купівлі квитка:

«Суть в тому, що першими можуть купувати квитки лише їхні фанати, зареєстровані у фан-групі, а решті уже що дістається. Крім того, отримати право на вхід можна лише за німецьким паспортом, купляючи не більше 2 квитків в одні руки. Нам купували квитки друзі, тож дуже пощастило. То було 11 липня, страшенна спека і пробиватися до входу треба було з 10 ранку до 9 вечора, коли починався концерт. А потім відкривається брама і люди шаленим натовпом біжать вниз! Якщо ти впав, то все, шансів піднятися просто нема», – пригадують луцькі музиканти.

А ще кажуть, загальна риса усіх світових гуртів – це простота. З ними можна спілкуватися, як зі звичайними людьми, нема захмарних райдерів та надмірного пафосу.

***

Передрук без згоди «Таблоїда Волині» заборонений.

4
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter