Луцькі акробатки взяли «срібло» на Чемпіонаті світу

11 Квітня 2018

Луцькі спортсменки взяли «срібло» на Чемпіонаті світу.

Наші дівчата стали другими на найбільших юніорських змаганнях зі спортивної акробатики, пише Район.Луцьк.

Протягом 8-10 квітня луцьке тріо у складі Дар’ї Пом’яновської, Олександри Мальчук та Вікторії Куніцкої змагалися на чемпіонаті світу, що відбувався у бельгійському Антверпені. Підопічні Олени Кришпінович виступали у віковій категорії 12-18 років. Незважаючи на найменш приємну роль «відкривачів» першої вправи, дівчата з честю впоралися у перші два дні змагань та кваліфікувалися до фіналу з третім результатом. А у фіналі луцькі акробатки стали другими, здобувши найбільший успіх у кар’єрі.

Нагадаємо, що торік ці ж дівчата стали третіми на континентальній першості, взимку виграли чемпіонат України серед дорослих спортсменок, а також тріумфували на міжнародному турнірі у польському Жешуві. Таким чином, луцькі акробатки лише підтвердили високі аванси, які видавали їм після торішніх успіхів.

Окрім луцького тріо у Антверпені також виступала наша пара у складі Ірини Юхимюк та Єви Сліпчук. Дівчата хоч і не кваліфікувалися до фіналу змагань, але також достойно виступили та посіли 16-те місце серед 35-ти інших дуетів.