Луцький організатор розповів про найкращу риболовлю в житті

09 Серпня 2016
Голова громадської організації «Volfest», що займається організацію різноманітних дійств, Валерій Пельц цими вихідними побував на дуже вдалій риболовлі. За словами чоловіка, такої здобичі не мав за усе життя.

Разом з братом Андрієм Валерій рибалив у рідному Локачинському районі. За два дні рибалки встановили власний рекорд в ловлі коропів – 16 коропів загальною вагою 31 кілограм.

«Такого улову ще не мав ніколи і, тим більше, було багато трофейних екземплярів. Частину малих коропів взагалі випускали назад, щоб підросли до наступного року, – розповідає Валерій. – Найбільший трофей – 4.5 кг. Рибу роздали родичам і трошки залишили собі для приготування».

[caption]
За два дні – 31 кілограм коропів[/caption]

Чоловік каже, що любить рибалити ще змалечку. «Я люблю риболовлю з раннього дитинства, але не скажу, що мав дуже багато великих трофеїв. Хоча з риболовлі дуже рідко повертаюсь без улову. Жінка не свариться, бо знає, що це одне з головних захоплень у моєму житті», – ділиться чоловік.

Серед рибних страв Валерій відзначає ті, що зготовані на природі. «Найсмачніша риба – та, яка приготована на відкритому вогні прямо на березі водойми, де була впіймана. Дружина з риби готує багато страв, але моя улюблена – класична смажена риба».

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Читати ще

Коментарі

Андрій

Пельц і тут встиг :-) ото вже

Катя

круто. хочу на таку рибалку

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter