Луцька депутатка розповіла, як ставиться до одностатевих шлюбів та жінок у політиці

04 Квітня 2016
Текст: Ольга ПАВЛІЮК
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ


Залізний стержень депутатки Луцької міської ради Алли Надточій, який проявляється у робочих аспектах, може розтопити тільки материнська любов та кохання до чоловіка.

Зарплата депутатки 90 грн: міф чи правда? Чи можна з вихователя стати депутаткою? Про ці та інші цікаві факти розповідала Алла Надточій «Таблоїду Волині».

Про ритм життя та дозвілля

Я стовідсотковий жайворонок, прокидаюся на світанку та завжди розпочинаю свій день із стакану холодної води, потім уже п’ю чай, останнім часом кави взагалі не вживаю. До алкоголю взагалі байдужа, можу собі дозволити хіба що бокал сухого білого вина. Улюбленим закладом нашої сім’ї є піцерія «Фелічіта».***
Коли здається усе буденним, найкращий вихід – зміна обстановки. Зміна щоденної картинки, дає новий погляд на усе довкола, помічаєш наскільки чудове, рідне твоє місто. Влучний афоризмом є: «Іноді один день, проведений в інших містах, дає більше, ніж десять років життя вдома». Хоча за кордоном жити не хочу, навіть в іншому місті України, для мене залишається Луцьк найкомфортнішим, ні на що його не проміняю

***

Дуже позитивно ставлюся до жінки за кермом, в наш активний час – це незамінний засіб пересування. У нас є автомобіль Chevrolet Aveo помаранчевого кольору з білим комфортним салоном. За кермом – мій чоловік, прийде час і я сяду за руль, зараз поки немає необхідності.

***

У нашій родині немає місця для домашніх улюбленців, є лише рибки, більш «балакучіших» тваринок не було бажання ніколи мати.

***
Надаю перевагу здоровому способі життя, вживаємо корисну їжу та дотримуємося усіх християнських свят та постів. Також усією родиною регулярно відвідуємо церкву.Про зовнішній вигляд, стиль та одяг

Мене не лякає зміна зовнішності, єдиний стримуючий момент – це прохання мого чоловіка: «можеш бути любою, тільки не білою і не з короткою стрижкою».

***
Надаю перевагу класичному стилю одягу для роботи. Був такий період часу, коли в мене був водій, який завжди мене бачив в діловому одязі, він дуже здивувався, що я маю джинси та спортивний одяг. Коли люди тебе бачать в одному образі, вже іншого не сприймають.

***
Ніколи не зациклююсь на цінах, коли мені річ сподобалася – я її купую, якщо дозволяють фінанси. Навчаю свою дитину не запитувати, скільки коштує річ. Якщо ми купили цю річ – значить, вона їй потрібна.

***
Нейтрально ставлюся до прикрас, але подобається натуральне каміння. За гороскопом мені не підходить срібло, по собі відчуваю – це не мій метал взагалі, тому надаю перевагу золоту і діамантам.Про характер та життєві принципи

За гороскопом я Лев, характеристика цього знака повністю відповідає моєму характеру. Я досить авторитарна, вольова, трохи холерик та впевнена в собі. Отримую задоволення від пізнання нових речей та підкорення нових вершин, як кажуть: «Знання не за спиною носити», для чогось і пригодиться.

***

Я кардинально різна: в роботі я жорстка, рішуче налаштована, а в сім’ї – зовсім інша, буває, іду на поступки.

***

Я завжди казала «не страшно впасти, страшно не піднятися».

***

Усе вертається бумерангом, життя усе розставляє на свої місця. Я завжди радію за людей, в моєму серці немає місця заздрощам. Я люблю «білу» заздрість, вмію щиро за людей порадіти, мені приємно, коли люди досягають чогось.***

З дитинства в мене було таке налаштування, що маю чогось добитися, займати керівні посади. Хоча моя перша освіта – дошкільне виховання, оскільки неймовірно любила дітей, але вже тоді було бажання докорінно змінити свій профіль. Не побоялася змінити професію вихователя на економіста, труднощі мене не лякали, а загартовували. Відвідувала багато тренінгів, один із тренерів мене охарактеризував як «Бачу ціль, не бачу перешкод», в цих словах відображення мене як особистості.

***

Я переконана в тому, що коли людина має чітку ціль, мету в житті, вона обов’язково цього досягне. Ти притягуєш в своє життя тих людей, які тебе на цих життєвих етапах навчають. Завжди помічаю, що думки матеріалізуються, наче якісь флюїди притягують у твоє життя те, що ти насправді хочеш.

***

Будь-який досвід – це плюс, все починається з нуля. Моє перша зарплата була 90 гривень, але я прийшла навчатися на роботі, новий досвід – безцінний. Найголовніший принцип – це «закохатися в свою роботу», тоді буде повна самовіддача та щастя. Треба не боятися починати усе з нуля.Жінка і політика

Як кажуть мої знайомі: «Ти попала в свою стихію», тому що я завжди прагнула змін до кращого.

***

В політику прийшла з чіткою позицією змінити на краще ставлення влади до суспільства, оскільки була за кордоном і бачила, наскільки там влада піклується про громадян.

***

На мою думку, для політики краще підходять жінки, оскільки в них розвинений інстинкт самозбереження, вони швидко приймають рішення, нічим не поступаються чоловікам.

***

Моя заповітна мрія – змінити місто до такого рівня, щоб тут хотіли залишалися наші діти, щоб був діалог керівників міста з лучанами.Про свого ідеального чоловіка, сімейну ідилію та щастя материнства

Для кожної жінки ідеальний чоловік буде різний, особисто для мене – це чоловік, який дає змогу розвиватися своїй жінці. Не поважаю чоловіків, які прагнуть тримати жінку в «золотій клітці». Треба розвиватися, знайти себе в цьому світі, а чоловік повинен підтримувати усі починання.

***

В нашій сім’ї рівноправ’я, немає розподілу на жіночі чи чоловічі обов’язки. Чоловік підтримує мене в усьому, повага та безкінечна довіра один до одного є фундаментом нашої сім’ї. Також фінансова сторона питання не має розподілу, хто скільки заробляє, більше чи менше – не суттєво, в житті різне буває.

***

Категорично проти ставлюся до двох речей : зради чоловіка та громадянського шлюбу. Я не з тих жінок, які терплять чоловіка, або можуть жити в статусі «співмешканки», таке мене не влаштовує – так мене виховали.

***

Краще бути самій, ніж створювати ілюзію сім’ї, адже перш за все «погоду в домі» відчувають діти, вони дуже чутливі до таких речей.***

Діти для мене – святе. Це те, що дає мені наснагу до життя, моя донечка – це все для мене.

***

Щодо своєї дитини, то був такий період, що вона дуже цікавилась релігією, насторожував такий інтерес в надто юному віці, боялася що в майбутньому піде в монастир. Але вона росте, уже 13 років, і це захоплення минуло.

***
Спокійно ставлюся до одностатевих шлюбів. Світ створив Бог, і якщо він це допустив, значить, це для чогось потрібно. Такі люди також мають право на існування, в них просто своє бачення життя та почуття один до одного.

***

Я поважаю багатодітні сім’ї, які вміють виховувати своїх дітей на належному рівні, але жахливо ставлюсь до сімей, для яких діти – це «прибутковий бізнес», оплачуваний державою.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter