Лучанам влаштували експрес-знайомство з Японією

09 Березня 2018

Знайомила зі своєю країною японська гостя, яку запросила до Луцька Лідія Кожевнікова, учасниця проекту «Корабель молодих лідерів світу 2017». У рамках цього проекту японський уряд запрошував до своєї країни представників іноземних ГО. Україна також була у списку країн-учасниць – інформує район. Луцьк.

Після проекту японка Харука Уєда сама виявила зацікавлення відвідати нашу країну. Вона побувала у Вінниці, Львові, Києві, а зараз приїхала до своєї української подруги Лідії у Луцьк. Відтак у місті організували 2 заходи, в яких взяла участь Харуки.​​​​Перший відбувся 7 березня. Це були теплі розмови та інтерактивні ігри – все для того, щоб дізнатись більше про чарівну і далеку Японію.

Наступний захід, «Kawaii Women's Party», відбувся 8 березня. Харука провела майстер-клас з приготування суші. Вона розповідала про японську кухню, етикет поведінки за столом і про те, як розважаються заклопотані японці. Дівчата приміряли традиційний японський одяг Юкати, що часто одягають на фестивалі чи в онсенах (гарячих джерелах). А потім для учасників влаштували фотосесію.

Організувати зустрічі дівчатам допомагала команда Молодіжного центру Волині. Темою наступного заходу буде Китай. Організатори обіцяють захоплююче знайомство й з Піднебесною.

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter