Лучан навчать подорожувати галактикою

27 Травня 2018

У вівторок, 29 травня, у приміщенні Молодіжного центру Волині (вул. Градний Узвіз, 5) лучани матимуть змогу поспілкуватися із досвідченими, цікавими і дружелюбними автостоперами в дуже цікавому форматі «живої бібліотеки».

Зустріч відбудеться о 17:00 і триватиме 1.5 години. «Жива бібліотека» – це формат, де «книги» (спікери) розповідають свою історію, діляться досвідом, надихають. І в кожного, хто прийде на зустріч, є унікальна можливість вибрати свою «книгу», яку хочеться прочитати та в якої можна запитати те, що вас цікавить. Згодом під час перерви можна змінити спікера і поспілкуватися ще з ним.

Всього буде чотири книги. Перша – це Kapa Greten. Вона відповість на запитання, як проїхати 10 000 км за 2 місяці і витратити 200$? Як зустріти вовка вночі в степу? Як без проблем знаходити місце для ночівлі? Як перетинати кордон фурою? Як піти в гори без попередньої підготовки, та ще багато корисної і цікавої інформації.

Друга книга – Bohdan Klymiuk. Це чтиво для початківців, розповість все про основи автостопу: Де стояти на дорозі? Що казати водію? Як поводитись? На жаль, «книга» ще не набула великої популярності серед мандрівників, але має багато цікавих історій, і дуже великий потенціал.

Третє «чтиво» називається Dima Demchuk. Досить досвідчена «книга». Він побував у тридцяти чотирьох країнах Європи, в п'яти країнах Азії та в одній африканській (до Єгипту автостопом?! Yes, it is).

А ось ім'я четвертої "книги" організатори тримають у таємниці. Хочете дізнатись хто це? І про що розповість? Приходьте на захід, і друзів не забудьте захопити.

Реєструйтеся на захід за посиланням.

За детальною інформацією звертайтеся за телефонами (Богдан):

+380971758711

+380950776698


1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter