Успішно!

Квіти та весняні кольори: у луцькій кав’ярні оновили кросбукінг

«Що прочитав у бібліотеці – твоє, але книгу поверни».

Хтось з відомих людей колись написав: «Що прочитав у бібліотеці – твоє, але книгу поверни».

Рік тому, взявши собі ці слова на замітку, у популярній луцькій кав’ярні «Львівський Штрудель» у самому центрі міста організували кросбукінг.  

Це такий собі флешмоб із обміну книжками – коли ти можеш взяти собі книгу, залишивши натомість свою.


«Цьогоріч ми з командою вирішили трішки оновити полиці кросбукінгу – захотілося додати квітів та весняних кольорів. Як завжди звернулась до нашого улюбленого декоратора Олени з творчої студії «Арт-Декор».

Виявилося, що вона також книголюб і має кілька ідей для поліпшення та популяризації нашого кросбукінгу. І тут почалось...»,  – говорить сміючись Марія, маркетолог закладу.

Олена вирішила не лише прикрасити, а й значно поповнити полиці книгами з власної бібліотеки.  

«Віддавати книги зовсім не шкода, навпаки, дуже радію що їх зможе прочитати ще хтось. Читання книг дарує мені радість, натхнення, нові знання...  І цим хочеться ділитися», – коментує Олена.


Під оновлений кросбукінг довелось виділити більше місця, адже книг побільшало. Вітрини при вході в кав'ярню обіграли квітковими композиціями та доповнили акціями від закладу. Кожна книга має фірмову закладку «Львівський Штрудель». 

Правила кросбукінгу тут дуже прості:

1. Прийти в «Львівський Штрудель»

2. Звернутись до офіціанта.

3. Вибрати книгу з полиць та обміняти її на свою.

Аби кросбукінг існував на постійній основі, адміністрація закладу просить ставитися з повагою до книг та інших учасників обміну і дотримуватись простого правила: книга, на яку ви обмінюєте свою, повинна бути приблизно такого ж стану та року випуску.

Також, ніхто не забороняє взяти будь-яку книгу з полиць, аби почитати її у закладі, насолоджуючись філіжанкою запашної закарпатської кави «Меделін» та смакуючи улюблений штрудель.

«Аби читачам завжди було цікаво, ми щомісяця будемо поповнювати полиці останніми новинками у літературі різних жанрів», – каже Марія.
 

Додати новий коментар