Красуня місяця Анна Рудень: «У мене ніколи не було багатого спонсора»

04 Січня 2018
Чарівна лучанка Анна Рудень за результатами читацького голосування стала «Красунею місяця». Дівчина годинами може розказувати про маркетинг та брендинг, адже є професіоналом у цій справі.

В інтерв’ю «Таблоїду Волині» переможниця розповіла не лише про роботу, а й про особисте. Секрети краси, ставлення Анни до відданих людей і як їй вдалося подолати нелегкий період у житті – усе це та багато іншого читайте далі.

– Чи очікуваною для вас стала перемога у рублиці «Красуня місяця»?

– Звичайно, ні. Коли мені почали приходити перші вітання, я не могла зрозуміти з чим мене вітають. На той момент перебувала у Львові по роботі. Коли ввечері приїхала додому, то побачила статтю на «Таблоїді Волині» і була приємно вражена. Особливо заголовком. «Королевою маркетингу» мене називали лише близькі друзі. Звідки ви про це дізналися? (усміхається – авт.).– Розкажіть трішки про себе: звідки ви родом? чим займаєтесь?

– Я родом з Ковеля. Але вже більше десяти років проживаю у Луцьку та займаюся маркетингом. Не так давно заснувала брендингову агенцію «Ruden branding agency». Вирішила, що треба дати можливість мати маркетолога не тільки одному роботодавцю. У нас багато хто думає, що в Луцьку всі маркетологи зайняті та вже десь працюють. Тому багато фірм просто «зневірилися» знайти хорошого спеціаліста в сфері маркетингу, тому ми з колегами вирішили надати таку пропозицію.

– Яке у вас хобі?

– Моє хобі – це спорт. Люблю ходити в зал, слідкую за харчуванням та фігурою. Мені подобається таке розслаблене відчуття після спортзалу, тому займаюся спортом, можна сказати, все життя. Колись навіть були заняття з «Ушу», так що я ще пам’ятаю кілька прийомів. (усміхається – авт.). Спорт допомагає зняти напругу та стрес, гарно впливає на шкіру та на самопочуття. Рекомендую всім записатися у спортзал.– Якими методами догляду за собою користуєтесь? Чому найбільше приділяєте увагу?

– В мене є вже свої сформовані звички по-догляду за волоссям та шкірою. Засобами цих торгових марок я користуюся більше 5 років і не люблю експерементувати. Вони поки не платять мені за рекламу, тому не буду озвучувати J Ніколи не дозволяю собі вийти без косметики на вулицю чи в магазин. Приділяю багато уваги стану шкіри та волоссю. Доглянуте волосся, на мою думку, це «мастхев» для кожної дівчини. Воно робить нас гарними та жіночними.

– Назвіть ваші три позитивні і три негативні риси?

– Три мої позитивні риси – це відповідальність, чесність та хороше почуття гумору. Хто зі мною працював знає, що я завжди відкрита, «підводні камені» – це не про мене.

А от негативні:

1. Не вмію відмовляти людям.

2. Коли я вирішую розірвати стосунки – я їх розриваю без душевної болі та емоцій. Це стосується як роботодавців, так і близьких. Це негативна риса? Скоріш за все, так відбувається тому, що я ставлюся до всього «по-філософськи». Друзі кажуть, що я «кремінь».

3. Люблю поспати.– Якою, на ваш погляд, має бути ідеальна жінка?

– Ідеальна жінка – це жінка, яка несе в собі особливий спокій. Біля неї повинно бути комфортно всім. Жінка – це не набір певних рис, характеристик, зовнішнього вигляду. Це стан душі, який відчувають люди навколо. Коли справжня жінка заходить в приміщення – це видно відразу. Вона поводить себе, як королева.


– Поділіться образом чоловіка вашої мрії?

– У вас такі цікаві запитання! (усміхається – авт.). Чоловік моєї мрії – це, в першу чергу, чоловік, який дає мені почуття впевненості та захищеності. Це «моя» людина, в якої на першому місці я. Не важливо, хто він і чим займається. Важливо – як я себе біля нього відчуваю. Такого чоловіка я поки не зустріла.– З ким із світових знаменитостей ви хотіли б зустрітися? Чому?

– З Монікою Белуччі. Вона приклад для наслідування. Хотілося б просто з нею поговорити та посміятися. Це дуже багата духовно жінка. Також я хотіла б зустрітися з Муджі. Люблю глибоких людей.

– Що найбільше цінуєте у людях?

– Відданість та виконання обіцянок. Цього дуже мало на світі. Одиниці можуть бути відданими до кінця. А виконують обіцянки – від сили 50% людей.– Назвіть три речі, без яких не уявляєте свій день?

– Не уявляю свій день без музики, без гарної сукні та телефону.

– Який найкоштовніший подарунок вам робили?

– Ще не зробили. Він попереду.

– Якби у вас була змога негайно змінити щось у житті, щоб ви змінили?

– Я нічого не міняла б.


– Яким власним вчинком/досягненням ви найбільше пишаєтесь?

– Найбільше я пишаюся собою. Це моє досягнення. Пройшовши та проживши складний період в житті, я знайшла в собі сили потрошки ставати на ноги. А могла б бути у цілковитій депресії та нічого не робити. Користуючись нагодою, хочу подякувати одній людині за цей період, яка точно читає цю статтю.– Чи було щось у вашому житті, за що вам соромно?

– Було. Мені соромно, що я не взяла трубку від людини, яку я вже ніколи не побачу. Не можу це собі пробачити.

– Поділіться однією своєю таємницею?

– Моя таємниця – це те, що у мене ніколи не було багатого спонсора. Роблю я все сама своїми силами та вміннями. Хочу врешті-решт розвіяти цей міф.

– Розкажіть, про що ви мрієте?

– Я мрію про красиве життя зі своєю сім’єю та з дитячим сміхом. Напевно, як і кожна жінка. Що тут дивного.

– Що б ви побажали читачам «Таблоїда Волині»?

– Бажаю залишатися собою і робити тільки те, що йде в резонанс з вашою душею. Не зраджуйте своєму серцю та призначенню і у вас все вийде.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]


1

Читати ще

Коментарі

Наталочка

Молодчинка!!!

А я її знаю))))

Дуже приємна і позитивна

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter