Кастет, бабло чи вселенська Любов: луцькі театрали влаштують «Весілля Мари»

17 Квітня 2018

14 квітня у «ГаРмИдЕрі» зібралися неймовірно сміливі та відчайдушні люди, аби випробувати свої акторські можливості на тренінгу-кастингу. Протягом 4-х годин із допомогою гармидерівців вони відкривали свою акторську природу, долали власні бар’єри, вчилися керувати тілом, голосом і емоціями.

Серед гурту яскравих і талановитих претендентів обрали акторів для участі у грі-читці «Весілля Мари» (автор — Владимир Костов, переклад Анни Багряної), яка відбудеться у суботу, 21 квітня, о 19:00 год у театрі «ГаРмИдЕр» (Луцький районний будинок культури), за адресою вулиця Ковельська, 56.

21 квітня на сцену, разом із гармидерівцями, вийдуть переможці кастингу: Інна Кузьмич, Ірина Полякова, Сергій Олексюк, Софія Штогун, Вікторія Колодяжна, Катерина Кот, Ірина Лаврикова, Максим Кравчук та Ангеліна Лук’янчук.

У колективу є всього 5 днів для того, щоб влаштувати «Весілля Мари» та у небанальний спосіб поміркувати, що перемагає: кастет, бабло чи вселенська Любов?! Яскраві персонажі, абсурдні ситуації, смачний текст — дають підстави обіцяти, що гра буде захоплюючою.

Вхід вільний! ОДНАК — на виставі будуть збирати кошти для волинського композитора і музиканта Сергія Шишкіна, який потребує тривалої реабілітації після інсульту.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter