Як виготовляють паски у «Теремно». Фото

04 Квітня 2018

Фото: Юлії ФІЛІРОВСЬКОЇ

У кожної господині є свої прикмети, свої «фішечки» і відомі лише їй секрети випікання паски.

Ось і на «ТЕРЕМНО» за роки підготовки до Великодня з’явилося чимало власних традицій. Саме це дозволяє зробити паску по-домашньому смачною і по-теремнівськи особливою.


Наприклад, щороку тут отримують благословення на виготовлення пасхальної здоби.

Цьогоріч на виробництво «ТЕРЕМНО ХЛІБ» завітали священики.«Коли заходиш до вас, то чуєш чудовий запах – це запах запашного хліба. І це не тільки запах хліба, а й вашої праці. Бажаю, щоб хлібні вироби завжди були якісними і приготовленими за правильним рецептом. А найважливіше те, що ви, готуючи паски, вкладаєте стільки праці, щоб не самому з’їсти, а щоб багато хто спожив її і відчув щось неймовірне. Отож, бажаю, щоб ви були не тільки ситими, а й благословенними. Адже ваша праця, пекти хліб і паски, найблагородніша», – зауважив протоієрей Володимир Подолець.

У ці особливі дні біля тіста не можна сваритися і навіть голосно розмовляти. У це вірять працівники «ТЕРЕМНО», адже цю ж паску купують додому, дарують рідним.Директор з виробництва Інна Іпатюк розповіла, що над тістом і тим, щоб сформувати паски працює 11 людей, а прикрашають вже інші люди. Тобто аби смачна і ошатна паска смакувала – працюють 20–30 людей.

«Цьогоріч до нас прийшли студенти з харчового коледжу, які дуже допомагають у випіканні пасхальної здоби. Варто додати, що за день ми випікаємо орієнтовно чотири тони пасок», – додала на завершення Інна Іпатюк.6

Читати ще

Коментарі

Іра

такі смачні фото, що хочеться скуштувати

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter