Як дівчина вийшла заміж за брата заради іміджу Луцька

31 Травня 2018

В луцькому РАЦСі трапилася унікальна історія: наречена показово «одружилася» з братом на очах в іноземної делегації, аби відстояти імідж міста. Причина тому – наречений та його гості в останній момент не з’явилися на церемонію.

Про це в інтерв’ю «Волинській правді» розповіла начальниця відділу Луцького РАЦСУ Тамара Калинович.

На питання, які ситуації за час роботи у РАЦСі їй запам’яталися найбільше,Тамара Калинович розповіла за ситуацію, коли в установі була іноземна делегація, яка мала відвідати показове весілля. В останній момент наречений та його гості не прийшли на церемонію, однак наречена вирішила не підводити місто і провела імпровізовану церемонію з власним братом.

«Згадую, як наречена з гостями приїхали на реєстрацію шлюбу, а наречений і його гості зникли і так і не появилися. Так його ніхто і не знайшов. Дуже прикро, тому що ресторан був замовлений, і гості всі були. А ще – якраз саме в той день нам привели делегацію з Польщі, щоб ми показали обряд. Але уявіть собі, наскільки люди відповідальні, ми бачимо, що ні його немає, ні гостей, ні батьків. І тут делегація, про яку ми їх попереджували, що саме на їх шлюб будуть дивитися. Ми не знали, що робити і тут замість нареченого стає брат і ми проводимо обряд. Ми їх не змушували, ми навіть не могли їх просити про це, бо це страшна історія, але люди от наскільки відчували відповідальність, що вони пересилили себе. Зрештою, ми таки провели показовий обряд для іноземних делегацій», – розповіла Тамара Калинович.

До слова, очільниця РАЦСу уточнила, що ця історія відбулася давно.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter