Успішно!

Головна луцька фанатка гурту «Скрябін» розповіла, як створила фан-клуб і як ставиться до нової солістки

Богдану Колб лучани завжди бачили на вечорах пам'яті Андрія Кузьменка (Скрябіна)

Автор: Валентина МЕЛЬНИК

Богдану Колб лучани завжди бачили на вечорах пам'яті Андрія Кузьменка (Скрябіна) і не дарма, адже дівчина є головою фан-клубу гурту в Луцьку. Вона активно спілкується з мамою співака та шаленіє від якісної української музики.

"Конкурент" довідався у Богдани, чи подобається їй нова солістка гурту "Скрябін", яким же був перший пам'ятник Андрію Кузьменку в Луцьку та які подарунки дівчина дарувала зіркам.

Богдана із батьками Андрія Кузьменка
Богдана із батьками Андрія Кузьменка

- У Луцьку тебе знають як голову фан-клубу гурту "Скрябін" "Модна країна", скажи, коли ти створила цей фан-клуб, як він функціонує та чи діє він до цього часу?

- Так, фан-клуб діє і сьогодні. Він був створений наприкінці 2015 року в кожному місті України, в тому числі і в Луцьку. Ми організовуємо 2 рази на рік концерти пам'яті, які присвячуємо Кузьмі та займаємось іншими справами, пов'язаними з Андрієм, в нашому місті.

- Існують різні версії, що стосуються трагічної загибелі Андрія Кузьменка. Якої версії притримуєшся ти?

- Я все ж притримуюсь офіційної версії: Кузьма їхав зранку на великій швидкості по розбитій і слизькій дорозі, не впорався з керуванням та потрапив у аварію. Навіть учасники гурту "Скрябін", які були на місці події, це підтвердили. Там дорога справді дуже жахлива. І навіть зараз, за ці 3 роки що пройшли, нічого, на жаль, поблизу Кривого Рогу не змінилося.

1

- Пригадай ситуацію, коли у Луцьку встановлювали і демонтували пам'ятники Кузьмі. Перший пам'ятник дійсно був не схожим? Чи подобається тобі другий пам'ятник, який донині стоїть у "Сіті парку"?

- Так, дійсно, перший пам'ятник був взагалі не схожий на Андрія і разом з ним там була дуже довга історія. Його поставили, здається, 1 жовтня в 2015 році, а вже через рік поставили новий, після якого дуже багато людей були задоволені, в тому числі і я. Новий пам'ятник мені дуже подобається. Біля нього дуже часто гуляють люди, навіть приїжджають з інших міст України, аби подивитися. Це неймовірно тішить.

- 2 лютого минуло три роки після загибелі Скрябіна. Що для тебе значить цей день?

- Колись дуже чекала 2015 рік і думала, що він буде одним з найкращим, а як виявилось – найгіршим роком в моєму житті. 2 лютого для мене найважчий день в році. Зранку, коли прокидаюся, то не хочеться вставати. От вдягаю навушники з піснями Андрія і набігають сльози на очі. Дуже хочеш повернути час назад, щоб змінити все, але, на жаль, це неможливо.

- Гурт "Скрябін" тепер має нову солістку. Яким є твоє ставлення до такого факту? Чи краще, аби гурт припинив своє існування у такому складі?

- Солістка "Скрябіна" Оля Лізгунова дуже позитивна, хороша та чудова людина. Не перший рік з ними в групі. Звичайно, Кузьму не замінити, але гурту потрібний новий соліст, щоб пам'ять про Андрія якнайдовше залишалася. Оля як раз із цим дуже добре справляється і з перших пісень запалює сцену так, що люди до кінця концерту відриваються на повну.

Артист живе – поки його пісні будуть грати, поки люди будуть їх слухати, читати його книги та вловлювати кожне мудре слово. На мою думку, гурт повинен продовжувати справу Андрія, щоб залишалася пам'ять про нього і щоб можна було доносити ті речі, які Андрій не встиг самостійно донести.

- У твоєму Instagram багато селфі із відомими співаками, акторами. Зізнавайся, від кого ще фанатієш?

- Фанатію тільки від українських музикантів та акторів. Дуже подобається робити їм подарунки та приємні речі, щоб вони були від них щасливі. Але моє хобі – це музика, кіно та подорожі. Навіть маю власний улюблений серіал. Максимально відслідковую зйомки, спілкуюсь не тільки з акторами, але й іншими людьми із знімальної групи. Коли до них приїжджаю, ми обов'язково зустрічаємося та розмовляємо на різні теми. Пишаюся, що маю таких друзів.



- Коли у луцький РЦ "Промінь" приїжджав гурт "Друга Ріка", Валерій Харчишин опублікував фото, де ти зі співаком та солодким подарунком. Сама пекла? І кого ще так тепло зустрічаєш у Луцьку?

- Чесно, пекти не вмію, але дуже хотіла б навчитися. Капкейки я замовила через інтернет. Зустрічала так ще гурт "Скрябін", коли вони приїжджали до нас в кінці вересня 2015 року на премію "Люди року". Замовила тоді їм торт з підписом "Скрябін" та з іменами кожного з учасників групи. Тільки як виявилось пізніше, торт сподобався батькам Кузьми (сміється – К.).

- На який концерт у своєму житті хочеш потрапити найбільше?

- Про це я навіть не задумувалась. В мене, певно, немає такої мрії. Я ходжу тільки на концерти українських гуртів, а зарубіжних не відвідую. А проблем з українськими концертами в мене немає.

 

Додати новий коментар