Депутат і його дружина стали мандрівними «маніяками»

20 Липня 2015

Громадська активістка та дружина депутата Луцької міської ради Ірина Осіпова поділилася у соціальній мережі фото з подорожі Чернівцями. Разом зі своїм чоловіком Андрієм Осіповим, вони дегустували традиційні буковинські страви.
[caption]

Андрій і Ірина Осіпови смакують буковинські страви і місцеві наливки[/caption]

Ірина розповіла «Таблоїду Волині», що це вже дванадцяте українське місто, в якому вона побувала цього року.

«Я дуже люблю подорожі. Батьки часто переїжджали з місця на місце. Таке життя військовослужбовця та його сім'ї . А тепер подорожі – це моє хобі. Я намагаюсь відвідувати цікаві семінари та тренінги і обов'язково вивчати історію нового для мене міста. Годинами блукаю незнайомими вулицями. Такі прогулянки надихають!», – ділиться враженнями Ірина Осіпова.
[caption]
Ірина Осіпова наїлась та замріялась [/caption]
[caption]
Андрій Осіпов їсть страву з квіточками[/caption]

Найчастіше депутат та його дружина подорожують на власному авто. Зазвичай відвідини міста співпадають зі службовими відрядженнями Андрія Осіпова, однак у деякі місця подружжя їздить спеціально на екскурсію.

«У цьому році ми вже побували у Сумах, Харкові, Дніпропетровську, Житомирі, Чернівцях, Ужгороді, Києві, Львові, Одесі, Вінниці, Івано-Франківську та Полтаві. Намагаємось знайти час для роботи і розваг. Дізнатись щось нове про місто. Звісно за один день важко зрозуміти місто.», – переконана Ірина Осіпова.
[caption]
Подружжя Осіпових в Івано-Франківську[/caption]

Громадська активістка стверджує, що місто «відкривається» не одразу, інколи лише з третього-четвертого разу, потрібно прожити в ньому кілька днів. А сімейні подорожі вона називає неабиякою насолодою:

«Ми справжня команда! Коли є можливість, то беремо із собою дітей. Це велика насолода усією сім’єю подорожувати, спілкуватись, співати в дорозі та розповідати різні історії, слухати музику і аудіокниги», – розповідає Ірина Осіпова.

0

Читати ще

Коментарі

карб...ей

А карооке вже не пре ..

113

Текст - 0,фото-0,псевдо

Гість

А їсти їм обом менше треба)

Вусенко

Класні ви, Осіпови)!

LA N A

a v Donetsku ne hotily

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter