Чому екс-гітарист «Фіолету» 2 роки не оприлюднював свій трек

21 Березня 2016
На своїй сторінці в мережі Микола «Колік» Тимощук виклав нову роботу – пісню «Знай», виконану спільно з Настею Гриник.«Таблоїд Волині» поспілкувався з Миколою про нову пісню, «Фіолет» та подальшу музичну кар’єру.

ПРО ДУЕТ З НАСТЕЮ ГРИНИК І ПІСНЮ «ЗНАЙ»

«На разі мені здається, що це одиночна робота, особливо, якщо говорити про цей дует. Хоча співпраця з Настею мені дуже до вподоби, вона талановита дівчинка, з якої хороші мелодії просто ллються. Подивимося, як люди оцінять і чи їм буде цікаво, щоб ми щось творили далі. Погоджуюся, що, в першу чергу, ми робимо пісні для себе і для свого задоволення та реалізації, але, якщо пісня не йде в люди, вона просто помирає. Пісня повинна жити.

[caption]
Настя Гриник, авторка слів, музики, вокал[/caption]
[caption]
Обгортка до треку. Фото Ані Мурзіної[/caption]

Пісня з’явилася влітку 2 роки тому. Але для людей вона нова. Якось затягнулося це все. Записали ми її за один вечір, наступного дня я зробив аранжування, добив решту інструментів, записав соло, ну і за третій день зміксував це все. Але потім почались різні справи, Фіолет, концерти, тури, халтури :D, мій переїзд, спочатку на одну квартиру, потім на другу, потім взагалі в іншу країну.

Як завжди, час був на все, тільки не на себе. Але якогось вечора ми спілкувалися з Настею, вона відправила мені «чорновик» її нової пісні, щоб я оцінив і сказав свою думку. В цей момент ми згадали, що у нас є невиданий трек, який більше просто не може лежати в коробці. Ось так і вирішили зробити врешті-решт реліз.

А співпраця з Настею розпочалася з того, що я якось знайшов аудіо, де вона читає реп. Зацінив і написав їй про це. Настя відповіла, що у неї багато пісень і що вона вміє не тільки читати реп, а ще й співати :) Скинула мені чорновик пісні «Знай», і я запропонував їй зробити дует».

ПРО ПОВЕРНЕННЯ В «ФІОЛЕТ»

«Чи планую я повертатися у «Фіолет»? Це надважке питання для мене, оскільки я і йти з нього не хотів. Переді мною був складний вибір, прийняти який я не міг майже півроку. На сьогодні і ближчі місяці не планую повертатися. Що до сольної «кар’єри» особливих планів також немає. Я це роблю для задоволення. Не планую, до прикладу, за цей рік видати альбом чи там відіграти якісь концерти.

Я просто працюю, а працюю тільки тоді, коли «пре». Кар’єри я з цього робити не збираюся. Маю ще кілька готових пісень, які треба доопрацювати. Я часто незадоволений тим, що я зробив, часто щось змінюю, додаю, викидаю і так до того моменту, поки не відчую, що це воно. Можливо, це також причина того, що трек, про який ми тут спілкувалися, видавався так довго».
ПРО ПРОЕКТ «KISSMEGOODBYE»

«Швидше за все, продовження цього проекту не буде. Це був такий собі експериментальний проект зі звуком тощо. За останні роки я абсолютно поміняв своє бачення музики і хотів би робити щось інше, щось просте, але гарне. Я взагалі співак поганий :) На мою думку, в мене краще виходить робити аранжування, творіння структури і фактури пісень, займатися їх зведенням і та ін. Але інколи хочеться щось заспівати з тим, з ким працюю».
0

Читати ще

Коментарі

Анонім

а що за ПРОЕКт «KISSMEGOODBYE

фан фіалєтіка

да, Колік, співак з тебе

фан Коліка до фана фіалєтіка

а я вважаю, що у нього

фан Кольче до всіх фанок

Калюндєль.. Чешть!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter