Збирають рюкзаки майже чверть століття: мережі магазинів канцтоварів 24

14 Серпня 2018

24 рази зібрали першокласників, 24 роки забезпечують офіси всім необхідним, 24 роки вражають. Саме стільки років цьогоріч виповнюється мережі супермаркетів канцелярії «Офіс Центр».


З 16 по 18 серпня мережа магазинів канцелярії «Офіс центр» святкує 24 річницю і пропонує своїм клієнтам знижки.


Саме цей бізнес-проект в Україні став новинкою. Супермаркет з продуктами – це виглядало звично. А як щодо широких полиць з канцелярією? В 2002 мережа сказала «Легко!». «Офіс Центр» – це і є супермаркет. Зокрема, саме такий і є в Луцьку. Ви можете роздивитися кожен зошит, вибрати найкрасивішу ручку, приміряти кожен портфель чи навіть прикупити в офіс кави, чи й цілу кавоварку. Консультанти тут допомагають, а не стомлено передають товар через прилавок. В магазині хочуть, щоб в асортименті було все необхідне для занятих працівників офісів та творчих дітей.


На Волині «Офіс Центр» працює перший рік.

А ще в магазині можна відшукати знижки в розпал сезону. Чому? Бо, як пояснюють в мережі магазинів, бізнес вже закріпився на ринку та став першопрохідцем в масовій закупівлі, співпраці з низкою європейських брендів. Моніторинг ринку показав, що відшукати такі ж пропозиції в інших магазинах не вдасться.


Акції в магазинах завжди актуальні. Клієнти з п’ятьох регіонів України протягом року кожного місяця користуються пропозиціями з газети.

Протягом літа 2018 р., покупці звикають до програми «Літній календар знижок», де щотижня купують нову групу товарів зі знижкою -30 %. Також можна заощадити, використовуючи бонуси.
«Офіс центр» - це соціально-відповідальний бізнес-проект.

Разом з клієнтами організовували проект «1 000 дерев Хмельницькому», в рамках якого зібрали коштів та макулатури, щоб висадити 758 дерев.


За чотири роки існування проекту «Благородний вибір», покупці передали на благодійність біля 4 000 рюкзаків.

Протягом існування проекту Святий Миколай в мережі роздали 6 400 невеличких, але приємних подарунків.

Проводяться цікаві творчі конкурси серед садочків. Було нагороджено 23 дошкільні заклади, призовий фонд становив 11 000, загальний призовий фонд конкурсів – 42 500 грн.


Акції серпня 2018 року

1. Літній календар знижок.

2. Акція на ранці на рюкзаки «Все в сім’ю» (з 01.08.2018 по 31.08.2018).


3. День народження компанії – 16, 17,18 серпня.

4. Благородний вибір 2018 продовжено до 15.08.2018.

5. Соціальна проблема «Українці разом».


6. Святкування Спаса в Торгових точках.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter