Успішно!

Знижки, акції та бонуси – у мережі магазинів «Наш край» оновили програму лояльності

Мережа супермаркетів «Наш Край» працює на українському ринку рітейлу з 2001 року. Протягом цього часу мережа розширилась як географічно, так і за кількістю відкритих закладів.

Мережа супермаркетів «Наш Край» працює на українському ринку рітейлу з 2001 року. Протягом цього часу мережа розширилась як географічно, так і за кількістю відкритих закладів.

Про нововведення у програмі лояльності, переваги для постійних клієнтів та новинки власних торгових марок розповів Генеральний директор мережі «Наш Край» Віктор Мольченко.

Чим плануєте зацікавлювати своїх клієнтів? Що нового у стратегії маркетингу?

Сьогоднішній покупець досить вимогливий, він перенасичений інформацією, його не так просто здивувати чи привабити новою акційною пропозицією. І тим цікавіше з ним працювати. Це завжди новий виклик для нас. Ми активно використовуємо омніканальний  маркетинг та намагаємось бути присутніми там, де зручно клієнту. Тобто наш покупець самостійно обирає для себе, яким чином йому зручно із нами спілкуватися, а наше завдання полягає в тому, щоб ми надали вичерпну інформацію, яку він потребує і, яка для нього корисна.  

Також ми продовжуємо розвивати інтернет-торгівлю, оскільки все більше і більше людей користуються цією послугою. Ось уже 4 роки поспіль ми вдосконалюємо цей напрямок. Протягом цього періоду були запущені торгові площадки у дев’яти областях України: Львівській, Волинській, Тернопільській, Чернівецькій, Рівненській, Житомирській, Черкаській, Івано-Франківській, Хмельницькій та Вінницькій.

Асортимент інтернет-магазину в кожному регіоні залежить від площі офлайнового магазину, на базі якого він працює. В залежності від цього також коливається сума середнього чеку (від 300 грн до 750 грн) та кількість позицій. Основні сегменти наших покупців – мешканці міста та прилеглих околиць, офісні працівники, домогосподарки. Часто також здійснюють замовлення товарів до свят, фуршетів, а також діти для батьків старшого віку, які живуть в інших містах та країнах. Найчастіше це жінки, проте нерідко у нас здійснюють покупки й чоловіки. При цьому, слід зауважити, що у них середній чек зазвичай на більшу суму.

 

Що таке соціальна картка «Нашого краю» і як вона діє?

У червні цього року, коли ми оновили програму лояльності «Завжди вигідно», ми також ввели соціальну картку  для соціально незахищених груп: пенсіонерів, учасників АТО та багатодітних сімей,  яка надає 5% бонусів у понеділок. Крім того, у мережі «Наш Край» щотижня діють спеціальні соціальні ціни на товари щоденного попиту.

 

Які нові переваги з’явилися в рамках програми лояльності «Завжди вигідно»?

Наша програма лояльності «Завжди вигідно» розроблялась саме з думкою про лояльних клієнтів, які вже роками залишаються із мережею «Наш Край», і це дозволить їм отримувати значні переваги, купуючи частіше та отримуючи більше бонусів. Відтепер відвідувачі «Наш Край» отримують за покупки гроші бонусами на картку лояльності, при цьому бонусні гривні стають доступні уже протягом двох днів після покупки. З нагоди Дня народження іменинник отримує 7% бонусів за 3 дні до дня народження, 3 дні після та безпосередньо у святковий день. Як уже згадувалось вище, для соціально незахищених груп: пенсіонерів, учасників АТО та багатодітних сімей, діє спеціальна соціальна картка, яка надає 5% бонусів у понеділок, крім того щотижня діють спеціальні соціальні ціни на товари щоденного попиту.

 

Яка найважливіша зміна в вашому PrivatLabel відбулася за останній рік?

Важливим, як для ВТМ, так і для мережі «Наш Край» в цілому, я б відзначив впровадження системи HACCP та активне використання омніканального маркетингу. Нам вдалося приділити більше часу якості продукту, поліпшити процедуру перевірки, а також укласти договори із закордонними партнерами і запустити виробництво декількох позицій в категорії побутової хімії. З огляду на те, що в минулому році ми впровадили вже на кількох магазинах систему HACCP, відповідно і перевірка якості продукції у нас зазнала змін. Вона стала більш ретельною, при цьому багато процесів і етапи ми змогли оптимізувати, в той же час значно поліпшивши їх. Результат, який ми отримали, дозволив нам скоротити часові витрати і бюрократичні процедури приблизно на 10%.

 

Що плануєте запускати найближчим часом у лінійки ВТМ?
Робота з асортиментом ВТМ ведеться постійно: це і кількісне розширення, і якісне поліпшення, і ре-тендери, постійний пошук нових партнерів-виробників, які пропонують найкращі умови виробництва і співвідношення ціна-якість. Ми однозначно будемо продовжувати працювати над асортиментом ВТМ і приділятимемо більше уваги таким групам, як бакалія, кондитер і промгрупа, тому очікуйте на новинки.

Додати новий коментар