«Усі ми – такі Фредді», – що лучанки думають про фільм «Богемна Рапсодія»

01 Листопада 2018

Фільм-посвяту рок-гурту «Queen» та Фредді Мерк'юрі «Богемна рапсодія» уже з 1 листопада можна переглянути у кінотеатрах Луцька.

Драматична стрічка охоплює 15 років життя Фредді Мерк'юрі з моменту заснування групи до концерту Live Aid, що став найвеличнішим виступом за всю історію рок-музики. Сюжет розповідає не тільки про період злету популярності музикантів, а й про фактичний розпад групи через спосіб життя Мерк'юрі.

«Таблоїлд Волині» зібрав кілька відгуків лучанок, які вже переглянути стрічку на допрем’єрному показі у Multiplex та радо поділитися враженнями.

«Фільм мені дуже сподобався. Неперевершена гра головного актора. Окрім того, рок-музику я слухала з дитинства, тому у мене були великі очікування щодо стрічки, які вона не лише виправдала, а й перевершила. На мою думку, головному актору вдалося передати образ, темперамент і навіть почуття Фредді Мерк'юрі. Єдине, що помітила, то у Рамі Малека світлі очі, а у Фредді Мерк'юрі були темні, то можна було і лінзи використати (сміється, – авт.). Фільм рекомендую і фанатам «Queen», і тим, хто чув лише одну пісню. Геніальний фільм, гурт і Мерк’юрі», – розповіла Юля.

«Стрічка про геніально «фріка», який постійно боровся з самотністю; про будні і свята легендарного гурту; про людські почуття, стереотипи і музику. Творчість Фредді Мерк'юрі та гурту «Queen» неперевершена. Фільм же допомагає зазирнути й у закулісся життя Мерк'юрі. Думаю, що кожна людина не залишитися байдужою до емоцій, які влучно передали актори, а також до епічної кінцівки, яка, по суті, стала новим етапом творчого безсмертя Queen», – ділиться Наталя

«Богемна Рапсодія – це про боротьбу зі стереотипами. Ми всі проти них боремося, шукаємо унікальність, але завжди захоплюємося такими, як Фредді. Він не думає про те, щоб вміститися в рамку, а просто живе відчуттями. Історія великого злету і великого падіння, красивої музики і печальної душі. А ще… ніколи не пізно побачити, хто справді твої рідні. У фільмі є глибока мораль: озиратися довкола, навіть якщо вже торкнувся неба (фірмовий жест Фредді)», – розмірковує Софія.

«Із фільмами завжди так: ти обираєш той, який потрібен тобі саме в цей час. Можеш цього не усвідомлювати спершу, але зрештою дякувати собі, що таки опинилася в темному залі перед величезним екраном. Люблю амбівалентних героїв, ставлення до яких постійно мігрує протягом фільму від одного до іншого полюсу. Фредді Мерк'юрі (принаймні, той, що у фільмі «Божественна рапсодія») саме з таких. Його спершу любиш, потім обожнюєш, часом зневажаєш, засуджуєш, але зрештою пробачаєш і розумієш. Бо усі ми – такі Фредді. Нам важливо, аби поряд був хтось, здатен розділити найтоншу матерію захвату і пляшку у важкі часи. Важливо, аби не страшно було помилятися і робити дурниці, вміючи зупинитися і зрозуміти, хто ти насправді. Важливо знати, що все одно крізь сито просіються дріб’язкові друзі, залишивши тих, назавжди в одному подиху. «Божественна рапсодія» – це не лише про музику, передусім – це про людину, яка шукає себе і зрештою таки знаходить», – каже Юля.

До слова, квитки на фільм «Богемна рапсодія» можна придбати тут.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

6

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter