Хто з міської ради Луцька міг би поїхати на «Євробачення 2019». ВІДЕО.ФОТО

28 Лютого 2019

Українці щиро засмутилися, коли дізналася, що на «Євробачення» від нас цьогоріч може поїхати... ніхто. Всім відомо, що Україна – співочий край, а, як показують недавні події, хист до музики може проявитися у представників найнеочікуваніших сфер. Подумавши, хто ж може взяти на себе відповідальність за пісенний конкурс, «Таблоїд Волині» зрозумів, що ціла команда так близько – у Луцькій міській раді!

Місто без мера, а «Євробачення» – без кандидата? Їм потрібен Ігор Поліщук!


Шоу-балет міг би організувати Григорій Пустовіт, адже пританцьовувати йому не в новинку. Принаймні, на просторах Darknet ми знайшли безпрецедентний доказ прихованого таланту секретаря міської ради.

Креативні костюми забезпечив би яскравий модник Микола Дендіберін.

А за якість звуку під час шоу взяв би відповідальність Павло Данильчук, адже мелодійні сесії в міській раді він вже організовував.

А от почесними спонсорами гурту Lutsk DreamTeam могли б стати Євген Ткачук та Олександр Рачков, адже фінансова підтримка цікавих ініціатив їх завжди приваблювала.

Якщо Ігор Ігорович продовжить нову українську традицію відмовлятися від участі в «Євробаченні», то в України хіба що такі надії:

9

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter