У Луцьку відкрили новий супермаркет для всієї родини. ВІДЕО

08 Лютого 2019

Відео: Костянтин КІЦ, Софія ГУДИЧ

Перший магазин «Рукавичка» у Луцьку відчинив свої двері для покупців! Вже традиційно на гостей очікували чимало подарунків та вигідних акційних пропозицій.

У магазині представлений широкий асортимент продукції власного виробництва за приємними цінами. Також є можливість придбати унікальний імпортний товар. Кожного дня: свіже м'ясо та духмяна випічка із власної пекарні. Смачна піца, від професійного піцайоло, на будь-який смак: з тунцем, з сиром, з беконом, з помідором.

Мережа магазинів «Рукавичка» сьогодні налічує понад 130 магазинів, робота яких базується на західному досвіді та українській гостинності. Формат самообслуговування та врахування потреб цільової аудиторії дає змогу вдало представити відвідувачам необхідний асортимент товарів та професійний рівень обслуговування.

Відкриття магазину відбулося 1 лютого, працює «Рукавичка» за адресою: вулиця Грушевського, 26, а в честь відкриття перша сотня покупців отримала у подарунок шоколадку.

Кожного дня покупцям пропонують м'ясо українських вигодовувальників. М`ясний відділ забезпечується свіжою продукцією, яка щоденно надходить із власного м`ясного виробництва. Досвідченні спеціалісти та ветеринарний лікар перевіряють походження та якість м’яса птиці, свинини, яловичини. Ведеться ретельний контроль за внутрішньою температурою м’яса, яке поступає в цех розробки. Завдяки цьому покупець має можливість купити свіжу, якісну продукцію.

Майже в кожному магазині «Рукавичка» працює власна пекарня, яка дає можливість смакувати дбайливо вироблений руками професійних пекарів хліб та хлібобулочні вироби.

Великою популярність серед відвідувачів магазинів користуються товари власних торгових марок, адже їх наявність дає змогу придбати якісний товар за доступними цінами. Кожен покупець «Рукавички» знає смак справжнього, смачного вершкового масла «Кухарочка».

З фасування масла розпочалась історія компанії. Лінія цієї торгової марки нараховує вже більше 120 найменувань. Під брендом «Традиція» випускаються товари преміум-сегменту. А підтримувати порядок у домі завжди допоможе торгова марка «Глянц».

Покупці магазину можуть стати учасниками програми лояльності «Родина», бо тоді кожна покупка – приємність заощадження! Власники карток можуть збирайти бонуси, брати участь у численних розіграшах та купувати товар за вигідними цінами.

Окрім того, щопонеділка у магазинах «Рукавичка» діє спеціальна знижка для пенсіонерів – це дає змогу ще більше заощаджувати та отримувати насолоду від покупок – достатньо всього пред’явити пенсійне посвідчення.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

2

Читати ще

Коментарі

Вася

Це в грабінскі колишньому?

Петро

Так

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter