Успішно!

«Стараємося рухатися в ногу з часом»: ми оновили дизайн та стиль «Таблоїда»

«Стараємося рухатися в ногу з часом»: ми оновили дизайн та стиль «Таблоїда»

Хороші новини для всіх прихильників та прихильниць!

Це сталося – ми оновили дизайн та стиль сайту «Таблоїда Волині». Цей шлях тривав майже рік і нарешті закінчився. Чи вдало, чи ні – вирішувати вам, любі читачі!

«Онлайн-видання "Таблоїд Волині" за 9 років свого існування стало невід’ємним інформаційно-розважальним ресурсом у житті волинян. Журналісти та журналістки написали тисячі матеріалів, зробили сотні фоторепортажів.

Ми стараємося рухатися в ногу з часом і настав момент коли потрібно було робити зміни заради наших читачів. Тому сьогодні ми запускаємо оновлений сайт з новим дизайном і надіємося, що стали кращими і зручнішими для читання. Сподіваємося, з кожним днем наша читацька аудиторія зростатиме і буде насолоджуватися цікавим контентом від нашої команди», –– коментує директор СІД МЕДІА ГРУП Ігор Денисевич.

«Тепер ще більше актуальних публікацій про життя Волині, блогів на нічку, інтервʼю і розмов про все на світі. Далі – лише краще!» – додає редакторка сайту Ганна Панченко.

 

Довідково:
Інформаційно-розважальний сайт Таблоїд Волині працює у складі холдингу CID MEDIA GROUP, який володіє проєктами Pайон.in.ua, Сім'я і дім та радіо СІД ФМ.

CID Media Group – є частиною інвестиційної групи VolWest Group, що працює на ринку приватного капіталу з 1992 року.

Додати новий коментар