Успішно!

Народна депутатка з Волині боротиметься за «сімейні цінності». ФОТО

У соцмережах на новину відреагували бурхливо

У Верховній Раді створили міжфракційне об’єднання «Жіноча ініціатива за сімейні цінності», на чолі із народною депутаткою Оксаною Білозір, яка входить до БПП. Про це повідомляє офіційний портал парламенту. До об’єднання ввійшла народна депутатка з Волині Ірина Констанкевич. У соцмережах обговорюють  таку новину та підозрюють, що депутатки просуватимуть в раду  проекти про заборону абортів, заборону мирних зібрань ЛГБТ-активістам та патріархальні  ідеї.

Деталі про роботу цього об’єднання висвітлює Повага.

«Наприкінці минулого року Всеукраїнська Рада церков виступила з ініціативою-зверненням до Президента України Петра Порошенка, до Кабінету міністрів України та Верховної Ради України з тим, аби 2019 рік визнати роком сім`ї. Відтак всі пріоритети державної політики маємо сфокусувати на цій проблемі. Нам варто сфокусувати увагу на родині, на сімейних цінностях, на родинних пріоритетах, бо здорова сім’я – це здорова держава. Саме тому я ініціювала разом з громадським рухом «Жіноча ініціатива за сімейні цінності» створення міжфракційного об’єднання з однойменною назвою»,  – заявила очільниця Оксана Білозір.  


 

У соцмережах на новину відреагували бурхливо:

Відома українська письменниця і правозахисниця Лариса Денисенко, прокоментувала це так: «Мене тут бісить штучна противага гендеру та сімї. Рівні можливості це сімейні цінності. І умисно ж створюється і підсилюється це протистояння».

Натомість народна депутатка України, співголова МФО «Рівні можливості» Світлана Войцеховська вважає, що таке об’єднання створене для заборони абортів: «Тут все складніше. Це створено напротивагу МФО Рівні можливості. І перший документ цього буде заборона абортів. Тому вітаю! Сидіть вдома і народжуй дітей».

«Та це нормально у них. Боже, які вони дрімучі», – обурилася відома українська журналістка і комунікаційниця Зоя Казанжи.

Лідерка ЛГБТ-організація «Інсайт», ЛГБТ-активістка Олена Шевченко вважає, що це політична добре спланована акція: «Це не популізм, на жаль, а конкретні продумані кроки, до того ж політичні».

Засновниця організації Gender Stream  (м.Дніпро) Ольга Полякова жартує: «А як вона, колишня міністеркакультури ото буде за ці цінності? Краще б вдома сиділа, борщі варила, може і шлюб би зберегла!»

 «Краще б співала далі», – підсумувала головна редакторка «Opinion» Світлана Бондар.


 

 

Додати новий коментар