Успішно!

Малеча в захваті: популярні ляльки Off the Hook у луцькому «Будинку іграшок». ФОТО

«Будинок іграшок», що на першому поверсі РЦ «Промінь», зробив огляд найбажанішої іграшки малечі.

«Будинок іграшок», що на першому поверсі РЦ «Промінь», зробив огляд найбажанішої іграшки малечі.

У 2019 році всесвітньо відома канадська компанія Spin Master представила нову колекцію міні-ляльок Off the Hook. Сьогодні «Будинок Іграшок» познайомить вас з цією милою новинкою, призначеною для дівчаток віком від п’яти років. Ляльки складають у велику колекцію, а кожна має свій гардероб і аксесуари. Назва серії перекладається як «Зірватися з гачка», і в цьому головний секрет модних лялечок.

Чим особливі фешн-ляльки Оff the hook?

Головна фішка цих іграшок в тому, що їх можна розбирати як конструктор. Ось і розгадка назви! Кожна лялька має шість знімних частин: волосся, обличчя, верхня і нижня частини тулуба, аксесуари та взуття. Усі вони з'єднуються за допомогою зручних гачків. Дитина зможе змінювати, збирати та комбінувати все, починаючи від зачіски й вбрання, закінчуючи туфельками!

Ціна та комплектація

Ляльки Оff the hook розвивають почуття стилю та уяву, тому захоплюють не лише дітей, а й дорослих.

Ціна ляльок в комплекті зі змінними елементами одягу й буклетом колекціонера починається від 359 гривень. Також в нашому магазині ви зможете купити набори з двох персонажів, у комплектацію яких входять дві ляльки та вісім змінних аксесуарів і елементів одягу. Купувати ліцензійний набір набагато вигідніше, ніж дві іграшки окремо.

А набір «Студія стилю» точно нікого не залишить байдужим. Цей величезний набір включає мініатюрну ляльку, 3 пакети з аксесуарами, стійку-шафу для речей і дванадцять додаткових аксесуарів!

В комплект завжди входить листок колекціонера з різними варіантами образів і інформацією про маленьких «модниць». Не забув виробник і про сюрпризи – кожен набір має секретні аксесуари, які побачити можна лише після відкриття упаковки.

Нині доступні три серії лялькової лінійки: «Літня відпустка», «Весняні танці» й «Коктейльна вечірка». У кожній колекції є вісімнадцять стилів, з яких можна зміксувати понад сотню різноманітних образів!

Юні красуні зможуть вибрати улюблену героїню та, довірившись уяві, створити унікальні образи!

Додати новий коментар