Магазин, де відвідувачів роблять щасливими: відкривають «М’ясомаркет» у Луцьку 

17 Грудня 2020

17 грудня о 12:00 відбудеться відкриття першого м’ясного бутику в Луцьку. Крамниця знаходитиметься за адресою: вул. Грушевського, 3. Це вже 32-й магазин мережі, яка почала свій розвиток саме з Волині: у Ковелі влітку був відкритий перший «М’ясомаркет». Що чекає гостей на відкритті нового маркету в Луцьку?

«М’ясомаркет» — це мережа ультрасучасних магазинів, які відкриваються за системою франчайзингу. Засновником проєкту є МХП, виробник курятини №1 в Україні. М’ясні магазини формату «біля дому» — частина активної трансформації агрохолдингу із сировинної компанії у кулінарну. Взірцеве обслуговування, завжди свіжі та якісні продукти, увага до кожного відвідувача — те, що стало синонімом мережі.

«Наше головне завдання — зробити вас щасливими. «М’ясомаркет» — місце з сучасним підходом, новою філософією, завжди якісними продуктами й першокласним сервісом», — говорить про філософію «М’ясомаркетів» Юрій Косюк, голова правління МХП.

У новому «М’ясомаркеті» в Луцьку на гостей чекає абсолютно інший підхід до обслуговування. Тут немає продавців. Натомість у маркеті працюють м’ясні сомельє. Це професійні знавці м’яса, які можуть розповісти все про нього та, за бажанням гостя, замаринувати будь-який шматочок просто на місці. Також м’ясні експерти з радістю ділитимуться з відвідувачами найсмачнішими рецептами та різними кулінарними секретами.

Найбільший в місті асортимент м’яса та м'ясних продуктів, а також заморожені напівфабрикати, бакалія, молочні продукти, хліб, напої — це все можна знайти в «М’ясомаркеті». Все завжди якісне, свіже та безпечне: партнер-франчайзі МХП Михайло Тихонюк за цим суворо стежить.

Познайомитися з «М’ясомаркетом» та оцінити магазин можна на відкритті. До того ж гостям заходу гарантовані подарунки. Перших 100 клієнтів пригощатимуть сендвічем з Pepsi. Дітям даруватимуть альбоми з наліпками «Веселі Курчата». А всім, хто прийде до крамниці в день відкриття, будуть нараховані додаткові бали на бонусний рахунок.

Вхід до маркету лише в масках.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter